Menu

Kategorie

Lista produktów producenta: Pahlen

Firma Pahlen jest szwedzką firmą z ponad 40-letnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości produktów do basenów. Oferuje sprzęt do małych basenów prywatnych jak i dużych obiektów użyteczności publicznej. Produkty wykonane są z brązu, kwasoodpornej stali nierdzewnej, tytanu i materiałów termoplastycznych, pierwszorzędnej jakości co daje gwarancję wyjątkowej żywotności i niezawodności.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • Na magazynie

  Elektryczny TYTANOWY podgrzewacz wody z termostatem marki PAHLEN do pracy przy wodzie słonej wykonany ze stali 316L w komplecie znajduje się: termostat do ustawiania żądanej temperatury wody w basenie od 0 do 45 stopni C, termostat bezpieczeństwa, czujnik braku wody (czujnik ciśnienia). przyłącza do instalacji basenowej: 1 1/2"

  3 433 zł
  3 433 zł Netto
 • Na magazynie

  Elektryczny podgrzewacz wody z termostatem marki PAHLEN wykonany ze stali 316L element grzewczy stanowią specjalne pręty grzewcze w komplecie znajduje się: termostat do ustawiania żądanej temperatury wody w basenie od 0 do 45 stopni C, termostat bezpieczeństwa, czujnik braku wody (czujnik ciśnienia). przyłącza do instalacji basenowej: 1 1/2"

  1 996 zł
  1 996 zł Netto
 • Na magazynie

  Elektryczny podgrzewacz (grzałka elektryczna) wody do basenu marki PAHLEN   obudowa wykonana z poliamidu element grzewczy stanowią specjalne pręty grzewcze w komplecie znajduje się: termostat do ustawiania żądanej temperatury wody w basenie od 0 do 45 stopni C oraz czujnik przepływu przyłącza do instalacji basenowej: 50 mm

  1 111 zł
  1 111 zł Netto
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów