Cela pomiarowa "universal fm 5/3" Dinotec z przeciwelektrodą VA

Cela pomiarowa "universal fm 5/3" Dinotec z przeciwelektrodą VA

PSC0122-042-01
3 200,00 zł
2 601,63 zł netto
Darmowa dostawa

Cela pomiarowa "universal fm 5/3"

  • rewolucyjny system do pomiaru i regulacji
  • do zainstalowania trzech elektrod pomiarowych (pH, Redox i do wyboru: Cl2/ClO3, O2, Poolcare) oraz czujnika temperatury PT1000

  • Bezpieczne i Szybkie Płatności Bezpieczne i Szybkie Płatności

Opis

Cela pomiarowa "universal fm" - oszczędza czas i pieniądze

Rewolucyjny system do pomiaru i regulacji zawartości chloru, dwutlenku chloru, Poolcare (nadtlenek wodoru), ozou, potencjału Redox i wartości pH.

W kompletnym systemie można zainstalować do 3 elektrod. Zintegrowana armatura przepływowa jest ciśnienioodporna. Elektrody są zamontowane w komorze pomiarowej z korzystnymi warunkami odpływu. Komora jest okręcana i bardzo łatwa do czyszczenia. Kalibrację można przeprowadzić w elektrodami zamontowanymi w komorze pomiarowej. Nieprzezroczysty materiał, z którego jest zbudowana cela pomiarowa, nie pozwala na namnażanie się glonów w komorze pomiarowej. 

Zgłoszony do opatentowania system automatycznego oczyszczania elektrod zapewnia stale czystą powierzchnię elektrody do pomiaru zawartości środka dezynfekcyjnego.

  • Przepływ wody pomiarowej: 40 l/h - 120 l/h
  • Rejestracja rzeczywistego przepływu do kompensacji wartości pomiarowych
  • Monitorowanie przepływu wody pomiarowej
  • Odporność na działanie ciśnienia 10 bar
  • Potencjostatyczna zasada pomiaru systemem bezmembranowym
  • Zintegrowany zawór poboru wody

Szczegóły produktu

O Firmie Dinotec

Firma dinotec GmbH należy do wiodących międzynarodowych specjalistów technologii wodnej i basenowej. Głównym kierunkiem działań, jakie firma postawiła sobie za cel, jest stworzenie przez dinotec oferty rozwiązań systemowych pozwalających na zredukowanie kosztów operacyjnych, objęcie roli pioniera w rozwijaniu technologii ekonomicznych, przyjaznych dla środowiska i szczególnie bezpiecznych dla zdrowia. Wachlarz oferowanych przez firmę produktów gwarantuje kompletny proces uzdatniania wody i oczyszczania zbiorników wodnych po pielęgnację basenów. Dzięki swoim innowacyjnym systemom zarządzania i sterowania firma ma wiodącą pozycję na rynku. Wraz ze stworzeniem pierwszego systemu Niedrig-Energie-Pool System firma dinotec GmbH wyznaczyła nową drogę w całej swojej branży.

Kolejną perełką firmy dinotec GmbH jest opracowanie technologii z zastosowaniem elektrolizy. Systemy firmy dinotec od lat należą do wiodących na rynku. Wraz z opatentowaną technologią Marathontechnik mają wyraźną szansę na wyprzedzenie konkurencji. Pięcioletnia gwarancja na te systemy wyraźnie pokazuje, że firma stawia na jakość. W Polsce istnieje już wiele instalacji wykorzystujących technologię elektrolityczną firmy dinotec.

Drugim filarem działalności firmy jest dezynfekcja wody pitnej. Bogata oferta urządzeń instalacyjnych (technologia elektrolizy, technologie z wykorzystaniem dwutlenku chloru, ozonu, promieni UV oraz chloru gazowego) oraz kompetencje w zakresie wiedzy proceduralnej są tu podstawą dla projektów międzynarodowych i dla klientów firmy – specjalistów z Hesji.

Dinotec produkuje elektrody i sondy do urządzeń pomiarowych do basenu, które znaleźć mogą państwo w naszym sklepie.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z tego serwisu oraz do celów statystycznych.