Wężyk dozujący pompy 6,0 l/h

Wężyk dozujący pompy 6,0 l/h (urządzenia Bayrol)

PSF171216
172,20 zł
140,00 zł netto

Wężyk dozujący pompy 6,0 l/h.

  • Bezpieczne i Szybkie Płatności Bezpieczne i Szybkie Płatności

Opis

Wężyk dozujący do pomp perystaltycznych - wydajność 6,0 l/h

Do zastosowania jako element eksploatacyjny w takich urządzeniach jak Bayrol PoolRelax

Przy składaniu zamówienia należy sprecyzować, do której wersji modelowej urządzenia PoolRelax ma być zastosowany wąż dozujący.

Należy przestrzegać wymagań producenta i wymieniać węże dozujące zgodnie z wytycznymi znajdującymi się w instrukcji obsługi co uchroni przed rozszczelnieniem się układu dozowania.

Szczegóły produktu

O Firmie Bayrol

Bayrol to Niemiecka firma założona w 1927 roku. Ich dewiza brzmi: Bayrol zapewni ci najlepsze rozwiązania dla wody twojego basenu oraz spa. Bayrol to lider wśród produkcji automatycznych pomp i stacji dozująych, urządzeń do uzdatniania wody oraz chemii basenowej. Urządzenia Bayrol Analyt, Bayrol PoolManager oraz Bayrol Poolrelax to najlepsze urządzenia na rynku jeżeli chodzi o autmatyzację uzdatniania wody basenu i spa. 

Od wielu lat firma BAYROL jest prekursorem nowych technologii uzdatniania i dezynfekcji wody basenowej chlorem i tlenem. Dotyczy to zarówno udoskonalania już istniejących produktów, jak też wprowadzania na rynek całkowicie nowych koncepcji uzdatniania wody basenowej stosowanych zwłaszcza do basenów prywatnych. Dział Badań i Rozwoju firmy dba o to, aby nowe lub ulepszone produkty uzupełniały dotychczasowy asortyment lub zastępowały przestarzałe technologie, surowce i opakowania.

Jakość ponad wszystko to dewiza niemieckiego producenta. Wszystkie produkty są produkowane w Europie, z wykorzystaniem najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Produkowane przez nich urządzenia kontrolno-pomiarowe, takie jak Analyt, Poolmanager, Poolrelax, są niedoścignionym wzorem dla większość producentów. Charakteryzują się bezawaryjnością i utrzymaniem wody basenowej w idealnej kondycji, dzięki dokładnym pomiarom i idealnym dozowaniem wysokiej jakości chemii basenowej.  

Serwis wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z tego serwisu oraz do celów statystycznych.