List of products by brand Pahlen

Firma Pahlen jest szwedzką firmą z ponad 40-letnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości produktów do basenów. Oferuje sprzęt do małych basenów prywatnych jak i dużych obiektów użyteczności publicznej. Produkty wykonane są z brązu, kwasoodpornej stali nierdzewnej, tytanu i materiałów termoplastycznych, pierwszorzędnej jakości co daje gwarancję wyjątkowej żywotności i niezawodności.

Grzałki elektryczne do basenu

Grzałka elektryczna wody do basenu PAHLEN tytanowa

Pahlen
4 222,00 zł
Elektryczny TYTANOWY podgrzewacz wody z termostatem marki PAHLEN do pracy przy wodzie słonej wykonany ze stali 316L w komplecie znajduje się: termostat do ustawiania żądanej temperatury wody w basenie od 0 do 45 stopni C, termostat bezpieczeństwa, czujnik braku wody (czujnik ciśnienia). przyłącza do instalacji basenowej: 1 1/2"
Grzałki elektryczne do basenu

Grzałka elektryczna wody do basenu PAHLEN stalowa

Pahlen
2 455,00 zł
Elektryczny podgrzewacz wody z termostatem marki PAHLEN wykonany ze stali 316L element grzewczy stanowią specjalne pręty grzewcze w komplecie znajduje się: termostat do ustawiania żądanej temperatury wody w basenie od 0 do 45 stopni C, termostat bezpieczeństwa, czujnik braku wody (czujnik ciśnienia). przyłącza do instalacji basenowej: 1 1/2"
Grzałki elektryczne do basenu

Grzałka elektryczna wody do basenu PAHLEN z tworzywa

Pahlen
1 366,00 zł
Elektryczny podgrzewacz (grzałka elektryczna) wody do basenu marki PAHLEN   obudowa wykonana z poliamidu element grzewczy stanowią specjalne pręty grzewcze w komplecie znajduje się: termostat do ustawiania żądanej temperatury wody w basenie od 0 do 45 stopni C oraz czujnik przepływu przyłącza do instalacji basenowej: 50 mm

Serwis wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z tego serwisu oraz do celów statystycznych.