List of products by brand Dolphin

Odkurzacze basenowe Dolphin, to produkt firmy Maytronics, które są liderem na rynku jeżeli chodzi o produkcje automatycznych odkurzaczy basenowych. Marka Dolphin ma w swej ofercie automatyczne odkurzacze do basenów publicznych jak i prywatnych. Odkurzacze basenowe Dolphin wyczyszczą dno oraz ściany basenu bez ingerencji człowieka. Są to maszyny w pełni zautomatyzowane a przy tym bardzo lekkie, proste w obsłudze i konserwacji. Flagowe modele odkurzaczy Dolphin do basenów prywatnych to Supreme M5, Supreme M4, Supreme M3 oraz seria S100, S200 oraz S300i. W basenie publicznym lub aquaparku najlepiej sprawdzą się modele Dolphin PRO-GYRO ora Dolphin PROX 2.

Maytronics to lider odkurzaczy basenowych, który od lat jest wzorem niezawodności i innowacji.

W roku 2016 firma Maytronics wprowadziła na polski rynek nową rodzinę prywatnych odkurzaczy S - SERIES. Wszystkie odkurzacze z tej serii przeznaczone są do czyszczenia dna i ścian basenów, są lekkie oraz proste w obsłudze i konserwacji. Odkurzacze te stały się przebojem na wielu światowych rynkach.

W odkurzaczach zastosowano unikalny system sterowania PowerStream, który za pomocą obrotowej kierownicy i strumienia wody zapewnia zwroty odkurzaczy na dnie basenu oraz przesuwanie się po linii wodnej. W tym roku udoskonalono konstrukcję tych odkurzaczy wprowadzając wiele poprawek.

W celu ujednolicenia nazewnictwa odkurzaczy firma Maytronics zmieniła nazwę dobrze znanej rodziny SUPREME nazywając ją teraz M – SERIES. I tak odkurzacz Supreme M3 to teraz M200, Supreme M4 PRO nazywa się M400, a Supreme M5 to obecnie M500Konstrukcja tych odkurzaczy także została udoskonalona zapewniając dłuższą bezawaryjną pracę.

W przypadku basenów publicznych nowością jest odkurzacz Dolphin W20 służący do czyszczenia basenów o minimalnej głębokości 0,2 m oraz odkurzacz Wave 200 przeznaczony do czyszczenia basenów o długości do 33 m. W odkurzaczu tym zastosowano unikalny cyklonowy system filtracji z dodatkowym filtrem kartuszowym.

Less
Odkurzacz basenowy Dolphin...
Wysyłka w 24h
Odkurzacze do basenu automatyczne

Odkurzacz basenowy Dolphin E10 (dno)

Dolphin
PSF99996133
2 799,00 zł
Automatyczny Odkurzacz do basenu Dolphin E10 czyści dno basenu. Przeznaczony do wszelkiego rodzaju basenów naziemnych ogrodowych takich jak Intex czy Bestway oraz małych basenów prywatnych. Gwarancja 24 miesiące
Odkurzacz basenowy Dolphin...
Wysyłka w 24h
Odkurzacze do basenu automatyczne

Odkurzacz basenowy Dolphin E20 (dno, ściany)

Dolphin
PSF99996151
2 999,00 zł
Automatyczny Odkurzacz do basenu Dolphin E20 czyści dno i ściany. Przeznaczony do wszelkiego rodzaju basenów prywatnych, do 10 m. Gwarancja 24 miesiące

Serwis wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z tego serwisu oraz do celów statystycznych.