List of products by brand Mega pool

Mega Pool jest jednym z czołowych producentów kształtek PVC-U do basenu. Znani są przede wszystkim z ogromnego wyboru i bardzo dobrej jakości ich artykułów. Oprócz statycznych złączek PVC-U pochwalić mogą się dużym wyborem solidnych i trwałych zaworów basenowych. Firma nie ogranicza się jednakże do jednego typu produktów i zajmują się również rozprowadzaniem akcesoriów do basenu, oraz filtrów do basenu na najwyższym poziomie.

Pompa ciepła do basenu...
Wysyłka w 24h
Pompy ciepła do basenu

Pompa ciepła do basenu ogrodowego Eco (baseny do 16 m3)

Mega pool
PSV7027042
1 789,00 zł
Najmniejsza pompa ciepła na rynku do basenów ogrodowych typu Intex czy Bestway Lekka i kompaktowa Bezpieczny wyłącznik temperaturowy Gaz R32, 3-krotnie mniejsze GWP w porównaniu do starego R410A Podłączenie na wąż 32 mm 2 lata gwarancji na pompę, 5 lat na wymiennik i kompresor
Zestaw filtracyjny do basenu ogrodowego Hydro-S Star
Wysyłka w 24h
Zestawy filtracyjne do basenu

Zestaw filtracyjny do basenu ogrodowego Hydro-S Star

Mega pool
PSV7017801
850,00 zł
Mały zestaw filtracyjny Hydro-S przeznaczony do basenów ogrodowych typu Intex lub Bestway W skład zestawu wchodzi: - Zbiornik filtracyjny  - Pompa filtracyjna basenowa - Zawór basenowy 4-funkcyjny
Kleje i Czyściki PVC-U

Klej Griffon PVC, Typ WDF-05 do rur elastycznych

Mega pool
PSV0149053
63,07 zł
Szybkoschnący klej do łączenia elastycznych przewodów PVC i ABS oraz kształtek do średnicy160 mm w warunkach ciśnieniowych i bezciśnieniowych. Używany do instalacji basenowych. Klej w zestawie wraz z pędzlem.
Kleje i Czyściki PVC-U

Czyścik Griffon do PVC i ABS

Mega pool
91,00 zł
Czyścik / Oczyszczacz Griffon przeznaczony do rur PVC oraz ABS.
Kleje i Czyściki PVC-U

Czyścik Tangit do PVC i ABS

Mega pool
119,31 zł
Czyścik / Oczyszczacz Tangit przeznaczony do rur PVC oraz ABS.
Kształtki PVC-U

Nić uszczelniająca Tangit Uni-Lock

Mega pool
23,25 zł
Nowa technika uszczelniania, która moża zastąpić pakuły i taśmy teflonowe.Połączenia wykonane za pomocą nici Uni-Loc można umieścić w pozycji maksymalnie 130°,bez wpływu na uszczelnienie. Przenaczona dla gwintów stożkowych i cylindrycznych, metalowych i z tworzyw sztucznych odpowiada normie EN 751-2 dla miękkich materiałów uszczelniajacych, klasa Arp
Gładka powierzchnia wewnętrzna i zewnętrzna. Średnica zewnętrzna łatwo łączy sięz kształtką PVC za pomocą kleju WDF-05 WET. Możliwość wykorzystania złączek skręcanych.Wymiary i cechy zgodne z normą EN ISO 3994. Temperatura robocza: od -10°C do +55°C. Sprzedaż na całe rolki 25 m lub 50 m Cena za całą rolkę
Rura ciśnienowa PVC szara przeznaczona do instalacji basenowych 10 bar. Cena za metr bieżący. Sprzedaż minimalna 5 mb.  Zamówienie minimum: 5 sztuk = 5 mb. Rury wysyłane w odcinkach 2,5 m bez muf - mufy połączeniowe sprzedawane osobno.
53,01 zł
Rura ciśnienowa PVC przeźroczysta przeznaczona do instalacji basenowych 10 bar. Cena za metr bieżący. Sprzedaż minimalna 5 mb.  Zamówienie minimum: 5 sztuk = 5 mb. Rury wysyłane w odcinkach 2,5 m bez muf - mufy połączeniowe sprzedawane osobno.
Kształtki PVC-U

Przepustnica motylkowa PVC-U

Mega pool
664,00 zł
Przepustnica motylkowa PVC-U do instalacji basenowych. Otwory ze szczelinami pozwalają na podłączenie PN6-PN10
73,80 zł
Zawór zwrotny do basenu sprężynowy PVC-U KW/KW Uszczelnienie wewnętrzne-EPDM Oringi -EPDM. Max. cisnienie robocze 16 bar  Max.temperatura pracy 60 stopni.
452,64 zł
Zawór 3-drożny do basenu PVC-U KW/KW/KW Uszczelnienie wewnętrzne zaworu -PTFE Oringi -EPDM. Napęd 24 V Ochrona- IP54 Czas przełączania 26 sekund Max. cisnienie robocze 3 bary Max.temperatura pracy 60 stopni.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z tego serwisu oraz do celów statystycznych.