List of products by brand Dinotec

Dinotec GmbH to wiodący specjalista w dziedzinie technologii wody i techniki basenowej w skali międzynarodowej. W ofercie firmy znajduje się pełna gama produktów do uzdatniania i pielęgnacji wody basenowej. Firma koncentruje się na oferowaniu kompletnych rozwiązań systemowych, które obniżają koszty utrzymania i bieżącej obsługi. Produkty tej marki to najwyższa światowa jakość.

Firma dinotec GmbH należy do wiodących międzynarodowych specjalistów technologii wodnej i basenowej. Głównym kierunkiem działań, jakie firma postawiła sobie za cel, jest stworzenie przez dinotec oferty rozwiązań systemowych pozwalających na zredukowanie kosztów operacyjnych, objęcie roli pioniera w rozwijaniu technologii ekonomicznych, przyjaznych dla środowiska i szczególnie bezpiecznych dla zdrowia. Wachlarz oferowanych przez firmę produktów gwarantuje kompletny proces uzdatniania wody i oczyszczania zbiorników wodnych po pielęgnację basenów. Dzięki swoim innowacyjnym systemom zarządzania i sterowania firma ma wiodącą pozycję na rynku. Wraz ze stworzeniem pierwszego systemu Niedrig-Energie-Pool System firma dinotec GmbH wyznaczyła nową drogę w całej swojej branży.

Kolejną perełką firmy dinotec GmbH jest opracowanie technologii z zastosowaniem elektrolizy. Systemy firmy dinotec od lat należą do wiodących na rynku. Wraz z opatentowaną technologią Marathontechnik mają wyraźną szansę na wyprzedzenie konkurencji. Pięcioletnia gwarancja na te systemy wyraźnie pokazuje, że firma stawia na jakość. W Polsce istnieje już wiele instalacji wykorzystujących technologię elektrolityczną firmy dinotec.

Drugim filarem działalności firmy jest dezynfekcja wody pitnej. Bogata oferta urządzeń instalacyjnych (technologia elektrolizy, technologie z wykorzystaniem dwutlenku chloru, ozonu, promieni UV oraz chloru gazowego) oraz kompetencje w zakresie wiedzy proceduralnej są tu podstawą dla projektów międzynarodowych i dla klientów firmy – specjalistów z Hesji.

Dinotec produkuje elektrody i sondy do urządzeń pomiarowych do basenu, które znaleźć mogą państwo w naszym sklepie.

Less
Akcesoria do urządzeń pomiarowych

Zawór do poboru wody pomiarowej R 1/4"

Dinotec
PSV0400134
89,00 zł
Zawór do poboru wody pomiarowej R 1/4" zawór kulowy odporny na działanie środków chemicznych uszczelnienie FPM
Akcesoria do urządzeń pomiarowych

Filtr włóknowy z PVC do urządzeń Dinotec

Dinotec
PSC0101-200-00
630,00 zł
Filtr włóknowy z PVC do urządzeń kontrolno-pomiarowych Dinotec z przeźroczystą obudową siatką filtrującą do czyszczenia wielkość oczka 0,5 mm przyłącze 8/6 maks. 2,5 bar
Akcesoria do urządzeń pomiarowych

Cela pomiarowa "universal fm 5/3" Dinotec z przeciwelektrodą VA

Dinotec
PSC0122-042-01
3 200,00 zł
Cela pomiarowa "universal fm 5/3" rewolucyjny system do pomiaru i regulacji do zainstalowania trzech elektrod pomiarowych (pH, Redox i do wyboru: Cl2/ClO3, O2, Poolcare) oraz czujnika temperatury PT1000
Elektrody / Sondy do urządzeń pomiarowych

Elektroda / Sonda Dinotec do pomiaru chloru całkowitego

Dinotec
PSD0121-131-00
8 471,00 zł
Oryginalna Sonda Dinotec do pomiaru chloru całkowitego Dostarczana z: - kablem przyłączeniowym - zapasową główką membranową - zapasowym elektrolitem żelowym
Elektrody / Sondy do urządzeń pomiarowych

Elektroda / Sonda Redox Dinotec (z systemem odprowadzającym)

Dinotec
PSD0111-102-01
540,00 zł
Elektroda Redox z systemem odprowadzającym do urządzeń Dinotec takich jak: - Poolcontrol 1500 - Rx1000 - dsc ECO Redox Podłączenie elektryczne sondy: 2-biegunowy SN6 Sonda oryginalna, ekstremalnie trwała.
Elektrody / Sondy do urządzeń pomiarowych

Elektroda / Sonda Redox Dinotec (bez systemu odprowadzającego)

Dinotec
PSD0111-103-00
525,00 zł
Elektroda Redox bez systemu odprowadzającego do urządzeń Dinotec takich jak: - Poolcontrol 1000/S/AVANT/Logo Visual - serii dsc - PC DYNAMICS - systemów dinotecNET+ - systemów AquaTouch+ Podłączenie elektryczne sondy: 2-biegunowy SN6 Sonda oryginalna, ekstremalnie trwała.
Elektrody / Sondy do urządzeń pomiarowych

Elektroda / Sonda pH Dinotec

Dinotec
PSD0161-101-01
419,00 zł
Elektroda pH do wszystkich urządzeń Dinotec Oryginalna Sonda Dinotec do pomiaru wartości pH. Aby przedłużyć żywotność sond pomiarowych zalecamy stosowanie specjalną pastę oraz płyn do czyszczenia sond (towary te znajdziesz w produktach powiązanych)

Serwis wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z tego serwisu oraz do celów statystycznych.