Środek do obniżenia chloru w basenie...

Środek do obniżenia chloru w basenie CHLOR STOP 3KG CHEMOFORM


0585-003
wysyłka 24h
Kurier: 18 PLN
54,99 zł
Brutto

https://poolsystem.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/6230da25bffef.jpg

Opis


Opis

Chemoform CHLOR STOP - preparat do eliminacji lub redukcji wolnego chloru w wodzie basenowej

  • opakowanie: 3 kg

Zalety

  • preparat przeznaczony do redukcji nadmiarowych ilości chloru w wodzie
  • za pomocą  Chlor  Stopu  bardzo  szybko można  zredukować  zawartość  chloru  do  wartości  idealnej (0,5-0,7)  umożliwiającej  ponowne  dopuszczenie  basenu  dla  kąpiących
  • przydatny przy przedawkowaniu chloru lub po chlorowaniu szokowym (niezależnie od rodzaju stosowanego produktu – chloru organicznego, nieorganicznego, płynnego itp.)

Dozowanie

  • stosowanie - ilość Chlor Stopu jest uzależniona od ilości chloru który należy zredukować. Podstawowa  zasada obliczeniowa – na każdy mg/l  zawartości chloru do obniżenia należy dozować 1g Chlor Stop na m3 wody

Wskazówki

Chlor  Stop  nadaje  się  idealnie  do  przygotowania  basenu  na  przezimowanie, ponieważ przed  wlaniem do wody środka na  przezimowanie (Calzelos) zawartość chloru w wodzie powinna wynosić 0mg/l lub niewiele powyżej. Tylko wtedy Calzelos działa w całej swojej mocy

nie mieszać z innymi chemikaliami

Chlor Stop należy przed użyciem zawsze rozpuścić w wiaderku. Najpierw  do  wiaderka  wlać  wodę,  a  potem  odmierzoną  ilość  Chlor  Stopu. Nigdy odwrotnie.

Zagrożenia

  • Produkt nie jest klasyfikowany jako powodujący zagrożenia

Wskazówki bezpieczeństwa:

  • Chronić przed dziećmi.
  • Przed użyciem przeczytać etykietę.
  • Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza.
  • W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje zapytanie, skorzystaj z formularza poniżej i napisz jak możemy Ci pomóc? Zapewniamy szybki kontakt i kompleksową obsługę.

Team Poolsystem.pl
Tomasz Tomkowicz

Specjalista Technologii Basenowej

Dziękuję, że przeczytałeś nasz artykuł, jeżeli masz więcej pytań lub potrzebujesz bardziej specjalistycznej pomocy - napisz do mnie korzystając z formularza.

Szczegóły produktu

Forma produktu
w granulacie
Opakowanie
3 kg

O firmie Chemoform

Chemoform to producent autorskich środków do uzdatniania wody basenowej oraz spa. Działa na rynku już od 50 lat. W ofercie firmy, znajdziemy wysokiej jakości chemię basenową oraz środki chemiczne do wanien SPA. Dodatkowo posiadają szeroki wybór zapachów do saun i łaźni parowych oraz kosmetyków dla centrów SPA&Wellness. Chemoform to kompromis pomiędzy jakością a ceną. 

Głównym zakresem działalności Chemoform AG jest produkcja i sprzedaż  produktów chemii basenowej. Chemoform ma kompetencje w zakresie chemii i techniki basenowej, które opierają się na ponad 50 letnim doświadczeniu nabytym na rynku niemieckim. Przełożeniem tych doświadczeń jest stały rozwój firmy Chemoform w Polsce, gdzie działa od roku 1999. W ofercie firmy znajdziemy zarówno środki do stosowania w basenach publicznych, jak i prywatnych. Profesjonalne środki firmy Chemoform Polska wytwarzane są według najwyższych norm i standardów obowiązujących na terenie Unii Europejskiej.

Przez lata asortyment ciągle się rozszerza także o instalacje basenowe wraz z wyposażeniem technicznym. W ofercie znajdą Państwo elementy oświetlenia basenowegourządzenia kontrolno-pomiarowe, systemy filtracji,  atrakcje basenowe oraz inne wyposażenia. Od roku 2017 Chemoform AG jest jedynym oficjalnym dystrybutorem marki DINOTEC w Polsce, należącym do czołówki specjalistów w dziedzinie technologii wody i techniki basenowej. 

Chemoform jest również producentem i dystrybutorem produktów marki własnej LACOFORM - wysokiej jakości preparatów zapachowych i kosmetycznych do saun, łaźni parowych oraz wanien do hydromasażu. Każdy z zapachów powstaje z naturalnych olejków eterycznych pochodzenia roślinnego, odznaczających się najwyższą jakością oraz wysoką intensywnością zapachową.

Komentarze (0)

Brak opinii

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: