Środek na pianę w basenie i wannie...

Środek na pianę w basenie i wannie jacuzzi ODPIENIACZ 10L CHEMOFORM

3804-010
wysyłka 24h
Kurier: 18 PLN
149,99 zł
Brutto

https://poolsystem.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/6230da25bffef.jpg

Opis

Opis

Chemoform ODPIENIACZ - preparat zapobiegający powstawaniu piany. Neutralny dla otoczenia. Do stosowania w Wannach SPA, basenach i automatycznych urządzeniach myjących.

 • opakowanie: 10 L

Zalety

 • preparat płynny,
 • neutralny dla otoczenia przy podanym stosowaniu,
 • stosowany w wodzie basenowej, whirlpoolach i wannach do hydromasażu przy przedawkowaniu środków przeciwglonowych,
 • nadaje się do automatycznych urządzeń myjących hale,
 • płyn można stosować jako preparat zapobiegający tworzeniu się piany.

Dozowanie

 • Odpieniacz jako środek zapobiegawczy nadmiernemu tworzeniu się piany na mytych powierzchniach można stosować na kilka sposobów.
 • Dawkowanie podstawowe: w basenach 15ml, w whirlpoolach i wannach do hydromasażu 25ml na 1m3 wody.
 • Dawkowanie dodatkowe: przy ponownym powstawaniu piany ok. 10 – 20ml na 1m3 wody.
 • Dawkowanie przy  automatycznych  urządzeniach wytwarzających  pianę  (np.  Schaumkannone):  ok.  15ml  na  1m3  przepływającej  wody. 
 • Dawkowanie automatyczne  urządzenia  myjące: należy dodać Odpieniacz do zbiornika wody czystej w ilości 5-15ml na 100l wody

Wskazówki

przed dozowaniem sprawdź odczyn pH wody i w razie potrzeby skoryguj go do optymalnej wartości 7,0 - 7,4 - warunek skutecznej dezynfekcji przy użyciu preparatów chlorowych

nie rozcieńczaj preparatu

w przypadku piany leżącej już na mytej powierzchni należy po wyszczotkowaniu do konewki o  pojemności  10l  dodać  5-10ml  i  polać  pianę.

Produkty powiązane

Zagrożenia

 • Produkt według rozporządzenia (WE) nr 1272/2008 (CLP) nie jest klasyfikowany jako powodujący zagrożenia.

Wskazówki bezpieczeństwa:

 • W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
 • Chronić przed dziećmi.
 • Przed użyciem przeczytać etykietę.
 • Nigdy nie mieszać z innymi chemikaliami przed użyciem.
 • Produkt zawiera izopropanol.
 • Postępowanie z odpadami: odpady produktu rozcieńczyć wodą i skierować do kanalizacji. Zaleca się zużyć produkt do końca, a opakowanie oczyszczone wodą, ewentualnie z dodatkiem środków myjących przekazać do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje zapytanie, skorzystaj z formularza poniżej i napisz jak możemy Ci pomóc? Zapewniamy szybki kontakt i kompleksową obsługę.

Team Poolsystem.pl
Tomasz Tomkowicz

Specjalista Technologii Basenowej

Dziękuję, że przeczytałeś nasz artykuł, jeżeli masz więcej pytań lub potrzebujesz bardziej specjalistycznej pomocy - napisz do mnie korzystając z formularza.

Szczegóły produktu

Przeznaczenie
przeciw pianie
Forma produktu
w płynie
Opakowanie
10 L

O firmie Chemoform

Chemoform to producent autorskich środków do uzdatniania wody basenowej oraz spa. Działa na rynku już od 50 lat. W ofercie firmy, znajdziemy wysokiej jakości chemię basenową oraz środki chemiczne do wanien SPA. Dodatkowo posiadają szeroki wybór zapachów do saun i łaźni parowych oraz kosmetyków dla centrów SPA&Wellness. Chemoform to kompromis pomiędzy jakością a ceną. 

Głównym zakresem działalności Chemoform AG jest produkcja i sprzedaż  produktów chemii basenowej. Chemoform ma kompetencje w zakresie chemii i techniki basenowej, które opierają się na ponad 50 letnim doświadczeniu nabytym na rynku niemieckim. Przełożeniem tych doświadczeń jest stały rozwój firmy Chemoform w Polsce, gdzie działa od roku 1999. W ofercie firmy znajdziemy zarówno środki do stosowania w basenach publicznych, jak i prywatnych. Profesjonalne środki firmy Chemoform Polska wytwarzane są według najwyższych norm i standardów obowiązujących na terenie Unii Europejskiej.

Przez lata asortyment ciągle się rozszerza także o instalacje basenowe wraz z wyposażeniem technicznym. W ofercie znajdą Państwo elementy oświetlenia basenowegourządzenia kontrolno-pomiarowe, systemy filtracji,  atrakcje basenowe oraz inne wyposażenia. Od roku 2017 Chemoform AG jest jedynym oficjalnym dystrybutorem marki DINOTEC w Polsce, należącym do czołówki specjalistów w dziedzinie technologii wody i techniki basenowej. 

Chemoform jest również producentem i dystrybutorem produktów marki własnej LACOFORM - wysokiej jakości preparatów zapachowych i kosmetycznych do saun, łaźni parowych oraz wanien do hydromasażu. Każdy z zapachów powstaje z naturalnych olejków eterycznych pochodzenia roślinnego, odznaczających się najwyższą jakością oraz wysoką intensywnością zapachową.

Komentarze (0)

Brak opinii

Zobacz także