BAYROL SPATIME Surface Cleaner 1l (czyszczenie)

BAYROL SPATIME Surface Cleaner - mycie powierzchni wanny SPA - oapk. 1l

PSF5515470
Wysyłka w 24h
34,99 zł
28,45 zł netto

BAYROL SPATIME Surface Cleaner - do mycia Wanny SPA

 

  • produkt Surface Cleaner umożliwia łatwe czyszczenie powierzchni całej wanny SPA
  • jego specjalna formuła jest szczególnie skuteczna w usuwaniu wszelkiego rodzaju olejków występujących na linii wody
  • skutecznie usuwa brud i inne zanieczyszczenia
  • jest łagodny dla czyszczonych powierzchni
  • opakowanie: 1 L
Opakowanie

  • Bezpieczne i Szybkie Płatności Bezpieczne i Szybkie Płatności

Opis

BAYROL SPATIME Surface Cleaner - do czyszczenia Wanny SPA - umożliwia łatwe czyszczenie powierzchni całej wanny SPA. Jego specjalna formuła jest szczególnie skuteczna w usuwaniu wszelkiego rodzaju olejków występujących na linii wody. Skutecznie usuwa brud i inne zanieczyszczenia. Jest łagodny dla czyszczonych powierzchni.

 

STOSOWANIE:

  • nie rozcieńczony preparat nanieść na szmatkę lub gąbkę i wytrzyj zanieczyszczenia w wannie SPA
  • jeżeli trzeba należy obniżyć nieco poziom wody
  • aby zapobiec powstawaniu osadów wapiennych użyj Hardness Stabiliser po każdej wymianie wody

Szczegóły produktu

4008367154707

O Firmie Bayrol

Bayrol to Niemiecka firma założona w 1927 roku. Ich dewiza brzmi: Bayrol zapewni ci najlepsze rozwiązania dla wody twojego basenu oraz spa. Bayrol to lider wśród produkcji automatycznych pomp i stacji dozująych, urządzeń do uzdatniania wody oraz chemii basenowej. Urządzenia Bayrol Analyt, Bayrol PoolManager oraz Bayrol Poolrelax to najlepsze urządzenia na rynku jeżeli chodzi o autmatyzację uzdatniania wody basenu i spa. 

Od wielu lat firma BAYROL jest prekursorem nowych technologii uzdatniania i dezynfekcji wody basenowej chlorem i tlenem. Dotyczy to zarówno udoskonalania już istniejących produktów, jak też wprowadzania na rynek całkowicie nowych koncepcji uzdatniania wody basenowej stosowanych zwłaszcza do basenów prywatnych. Dział Badań i Rozwoju firmy dba o to, aby nowe lub ulepszone produkty uzupełniały dotychczasowy asortyment lub zastępowały przestarzałe technologie, surowce i opakowania.

Jakość ponad wszystko to dewiza niemieckiego producenta. Wszystkie produkty są produkowane w Europie, z wykorzystaniem najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Produkowane przez nich urządzenia kontrolno-pomiarowe, takie jak Analyt, Poolmanager, Poolrelax, są niedoścignionym wzorem dla większość producentów. Charakteryzują się bezawaryjnością i utrzymaniem wody basenowej w idealnej kondycji, dzięki dokładnym pomiarom i idealnym dozowaniem wysokiej jakości chemii basenowej.  

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Serwis wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z tego serwisu oraz do celów statystycznych.