BAYROL SPATIME Pipework Cleaner 1kg (czyszczenie rur)

BAYROL SPATIME Pipework Cleaner - czyszczenie instalacji wanien SPA - opak. 1l

PSF5512201
Wysyłka w 24h
69,99 zł
56,90 zł netto

BAYROL SPATIME Piperwork Cleaner do czyszczenia instalacji w Wannie SPA

 

  • produkt do czyszczenia instalacji wanien SPA i basenów przed wymianą wody
  • w trakcie użytkowania basenu, w rurociągach i oprzyrządowaniu odkładają się zanieczyszczenia w postaci osadów. Mogą one powodować trudności z pielęgnacją wody i jej dezynfekcją
Opakowanie

  • Bezpieczne i Szybkie Płatności Bezpieczne i Szybkie Płatności

Opis

BAYROL SPATIME Piperwork Cleaner do Wanny SPA - produkt do czyszczenia instalacji wanien SPA i basenów przed wymianą wody. W trakcie użytkowania basenu, w rurociągach i oprzyrządowaniu odkładają się zanieczyszczenia w postaci osadów. Mogą one powodować trudności z pielęgnacją wody i jej dezynfekcją. Produkt Pipework Cleaner został opracowany i sprawdzony jako granulat dedykowany do głębokiego czyszczenia rurociągów i oprzyrządowania SPA.

 

STOSOWANIE:

  • Zalecana dawka 200 g/m3 wody. Dodawać odmierzoną dawkę produktu do kartridża filtra, skimmera lub jednostki dozującej i włączyć pompę na około 5 minut.
  • Produkt można dozować do wody w basenie, po uprzednim rozpuszczeniu granulatu w wiaderku (5 litrów wody na każde 200g produktu). Zawartość wiaderka wlać do wody podczas pracy pompy i pozostawić włączoną pompę na około 5 minut.
  • Po wyłączeniu pompy odczekać około 1 godzinę i włączyć ponownie pompę na krótki czas. Osady zanieczyszczenia powinny być usuwane do basenu/SPA.
  • Wypuścić wodę z wanny SPA/basenu i orurowania.
  • W miarę potrzeby wyczyścić nieckę wanny SPA/basenu przy pomocy Surface Cleaner.
  • Napełnić wannę SPA/basen świeżą wodą.

Szczegóły produktu

4008367122010

O Firmie Bayrol

Bayrol to Niemiecka firma założona w 1927 roku. Ich dewiza brzmi: Bayrol zapewni ci najlepsze rozwiązania dla wody twojego basenu oraz spa. Bayrol to lider wśród produkcji automatycznych pomp i stacji dozująych, urządzeń do uzdatniania wody oraz chemii basenowej. Urządzenia Bayrol Analyt, Bayrol PoolManager oraz Bayrol Poolrelax to najlepsze urządzenia na rynku jeżeli chodzi o autmatyzację uzdatniania wody basenu i spa. 

Od wielu lat firma BAYROL jest prekursorem nowych technologii uzdatniania i dezynfekcji wody basenowej chlorem i tlenem. Dotyczy to zarówno udoskonalania już istniejących produktów, jak też wprowadzania na rynek całkowicie nowych koncepcji uzdatniania wody basenowej stosowanych zwłaszcza do basenów prywatnych. Dział Badań i Rozwoju firmy dba o to, aby nowe lub ulepszone produkty uzupełniały dotychczasowy asortyment lub zastępowały przestarzałe technologie, surowce i opakowania.

Jakość ponad wszystko to dewiza niemieckiego producenta. Wszystkie produkty są produkowane w Europie, z wykorzystaniem najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Produkowane przez nich urządzenia kontrolno-pomiarowe, takie jak Analyt, Poolmanager, Poolrelax, są niedoścignionym wzorem dla większość producentów. Charakteryzują się bezawaryjnością i utrzymaniem wody basenowej w idealnej kondycji, dzięki dokładnym pomiarom i idealnym dozowaniem wysokiej jakości chemii basenowej.  

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Serwis wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z tego serwisu oraz do celów statystycznych.