BAYROL SPATIME pH Minus 1,5kg

BAYROL SPATIME pH Minus - do obniżania pH wody w Wannie SPA - opak. 1,5 kg

PSF5594150
Wysyłka w 24h
31,99 zł
26,01 zł netto

BAYROL SPATIME pH Minus do Wanny SPA

 

 • służy do obniżania i stabilizowania wartości pH wody w wannach SPA i basenach kąpielowych
 • warunkiem skutecznej dezynfekcji i uzyskania dobrej jakości wody jest utrzymywanie wartości
  pH w zakresie 7,0 – 7,6
 • opakowanie: 1,5 kg
Opakowanie

 • Bezpieczne i Szybkie Płatności Bezpieczne i Szybkie Płatności

Opis

Bayrol SPATIME pH-Minus służy do obniżania i stabilizowania wartości pH wody w wannach SPA i basenach kąpielowych. Warunkiem skutecznej dezynfekcji i uzyskania dobrej jakości wody jest utrzymywanie wartości pH w zakresie 7,0 – 7,6.

Bayrol SPATIME pH-Minus jest produktem o wysokiej jakości i czystości chemicznej. Nie zanieczyszcza i nie powoduje zmętnienia wody.
Jest szybko i całkowicie rozpuszczalny w wodzie i bardzo poręczny w użyciu. Preparat zawiera dwusiarczan sodu i ma wygląd małych, żółtawych i bezwonnych granulek.

 

STOSOWANIE:

 • Aby utrzymać wartość odczynu wody w najkorzystniejszym zakresie pH = 7,0 - 7,6 należy mierzyć tę wartość 1 – 2 razy w tygodniu za pomocą testera i w razie potrzeby wartość tę korygować.
 • W celu obniżenia odczynu o 0,1 pH potrzeba 10 g pH-Minus na 1 m3 wody w wannie SPA i basenach kąpielowych.
 • pH Minus należy dozować porcjami do wody podczas pracy pompy obiegowej.
 • Preparatu nie należy dozować przed filtrem.
 • Po dozowaniu należy odczekać co najmniej 2 godziny i skontrolować wartość pH. W razie zbyt niskiego odczynu dozowanie należy powtórzyć.

Szczegóły produktu

4008367941505

O Firmie Bayrol

Bayrol to Niemiecka firma założona w 1927 roku. Ich dewiza brzmi: Bayrol zapewni ci najlepsze rozwiązania dla wody twojego basenu oraz spa. Bayrol to lider wśród produkcji automatycznych pomp i stacji dozująych, urządzeń do uzdatniania wody oraz chemii basenowej. Urządzenia Bayrol Analyt, Bayrol PoolManager oraz Bayrol Poolrelax to najlepsze urządzenia na rynku jeżeli chodzi o autmatyzację uzdatniania wody basenu i spa. 

Od wielu lat firma BAYROL jest prekursorem nowych technologii uzdatniania i dezynfekcji wody basenowej chlorem i tlenem. Dotyczy to zarówno udoskonalania już istniejących produktów, jak też wprowadzania na rynek całkowicie nowych koncepcji uzdatniania wody basenowej stosowanych zwłaszcza do basenów prywatnych. Dział Badań i Rozwoju firmy dba o to, aby nowe lub ulepszone produkty uzupełniały dotychczasowy asortyment lub zastępowały przestarzałe technologie, surowce i opakowania.

Jakość ponad wszystko to dewiza niemieckiego producenta. Wszystkie produkty są produkowane w Europie, z wykorzystaniem najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Produkowane przez nich urządzenia kontrolno-pomiarowe, takie jak Analyt, Poolmanager, Poolrelax, są niedoścignionym wzorem dla większość producentów. Charakteryzują się bezawaryjnością i utrzymaniem wody basenowej w idealnej kondycji, dzięki dokładnym pomiarom i idealnym dozowaniem wysokiej jakości chemii basenowej.  

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Serwis wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z tego serwisu oraz do celów statystycznych.