Chemoform Zestaw Startowy do Wanny SPA 5w1 Whirpool Set 2

Chemoform Zestaw Startowy do Wanny SPA 5w1 Whirpool Set 2

PSC0599-987
Wysyłka w 24h
139,00 zł
113,01 zł netto

Chemoform Zestaw Startowy do Wanny SPA 5w1 Whirpool Set 2 

Zawiera:

 • 1kg Aquablanc O2
 • 1L Aquablanc A
 • 1,5kg pH minus granulat
 • 1L Odpieniacz
 • 1 miernik fotometryczny

 • Bezpieczne i Szybkie Płatności Bezpieczne i Szybkie Płatności

Opis

Chemoform Zestaw Startowy do Wanny SPA 5w1 Whirpool Set 2 - idealny zestaw na rozpoczęcie sezonu z Twoją Wanna SPA lub basenem ogrodowym. Zestaw przygotowany w oparciu o dezynfekcję metodą tlenową.

W skład zestawy wchodzi:

 • Chemoform Aquablanc O2 (1kg): aktywny tlen w granulacie
 • Chemoform Aquablanc A (1kg): wspomagacz aktywnego tlenu w płynie
 • Chemoform pH minus granulat (1,5kg) - środek przeznaczony do obniżania ph wody 
 • Chemoform Odpieniacz (1L) - środek zapobiegający tworzeniu się piany
 • 1 miernik fotometryczny - tester pozwalający zmierzyć wartość pH oraz aktywnego tlenu w wodzie

Szczegóły produktu

O Firmie Chemoform

Chemoform to producent autorskich środków do uzdatniania wody basenowej oraz spa. Działa na rynku już od 50 lat. W ofercie firmy, znajdziemy wysokiej jakości chemię basenową oraz środki chemiczne do wanien SPA. Dodatkowo posiadają szeroki wybór zapachów do saun i łaźni parowych oraz kosmetyków dla centrów SPA&Wellness. Chemoform to kompromis pomiędzy jakością a ceną. 

Głównym zakresem działalności Chemoform AG jest produkcja i sprzedaż  produktów chemii basenowej. Chemoform ma kompetencje w zakresie chemii i techniki basenowej, które opierają się na ponad 50 letnim doświadczeniu nabytym na rynku niemieckim. Przełożeniem tych doświadczeń jest stały rozwój firmy Chemoform w Polsce, gdzie działa od roku 1999. W ofercie firmy znajdziemy zarówno środki do stosowania w basenach publicznych, jak i prywatnych. Profesjonalne środki firmy Chemoform Polska wytwarzane są według najwyższych norm i standardów obowiązujących na terenie Unii Europejskiej.

Przez lata asortyment ciągle się rozszerza także o instalacje basenowe wraz z wyposażeniem technicznym. W ofercie znajdą Państwo elementy oświetlenia basenowego, urządzenia kontrolno-pomiarowe, systemy filtracji,  atrakcje basenowe oraz inne wyposażenia. Od roku 2017 Chemoform AG jest jedynym oficjalnym dystrybutorem marki DINOTEC w Polsce, należącym do czołówki specjalistów w dziedzinie technologii wody i techniki basenowej. 

Chemoform jest również producentem i dystrybutorem produktów marki własnej LACOFORM - wysokiej jakości preparatów zapachowych i kosmetycznych do saun, łaźni parowych oraz wanien do hydromasażu. Każdy z zapachów powstaje z naturalnych olejków eterycznych pochodzenia roślinnego, odznaczających się najwyższą jakością oraz wysoką intensywnością zapachową.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Serwis wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z tego serwisu oraz do celów statystycznych.