Chemoform BANISOL G 1L, 3L, 10L, 30L

Chemoform BANISOL G - kwaśny środek do mycia basenu - opak. 10l, 30l

PSC1333-010
94,99 zł
96,75 zł netto

Chemoform BANISOL G - kwaśny środek do regularnego usuwania osadów wapiennych i atmosferycznych na basenach odkrytych

 

 • wydajny
 • skoncentrowany
 • opkaowania: 10l lub 30l

Opakowanie

 • Bezpieczne i Szybkie Płatności Bezpieczne i Szybkie Płatności

Opis

Chemoform BANISOL G do basenu - kwaśny środek do regularnego usuwania osadów wapiennych i atmosferycznych w basenie oraz na plaży basenu.

 

ZASTOSOWANIE:

 • basenu odkryte

 

ZALETY:

 • skoncentrowany, wydajny, rozcieńczalny w stosunku 1:100,
 • rozpuszcza wapno i naloty mineralne,
 • usuwa rdzawe plamy z żelaza i innych metali,
 • nie szkodliwy dla powszechnie stosowanych na basenach materiałów, również warstw chlorokauczuku

 

STOSOWANIE:

 • w zależności od stopnia zabrudzenia lub intensywności nalotów rozcieńczyć wodą w stosunku 1:1 – 1:100, poddać działaniu środka przez 5 – 10 minut, krótko wyszczotkować i spłukać silnym strumieniem wody
 • w razie potrzeby powtórzyć zabieg
 • przy wykafelkowanym basenie przed użyciem BANISOLU „G” namoczyć gruntownie fugi

Szczegóły produktu

O Firmie Chemoform

Chemoform to producent autorskich środków do uzdatniania wody basenowej oraz spa. Działa na rynku już od 50 lat. W ofercie firmy, znajdziemy wysokiej jakości chemię basenową oraz środki chemiczne do wanien SPA. Dodatkowo posiadają szeroki wybór zapachów do saun i łaźni parowych oraz kosmetyków dla centrów SPA&Wellness. Chemoform to kompromis pomiędzy jakością a ceną. 

Głównym zakresem działalności Chemoform AG jest produkcja i sprzedaż  produktów chemii basenowej. Chemoform ma kompetencje w zakresie chemii i techniki basenowej, które opierają się na ponad 50 letnim doświadczeniu nabytym na rynku niemieckim. Przełożeniem tych doświadczeń jest stały rozwój firmy Chemoform w Polsce, gdzie działa od roku 1999. W ofercie firmy znajdziemy zarówno środki do stosowania w basenach publicznych, jak i prywatnych. Profesjonalne środki firmy Chemoform Polska wytwarzane są według najwyższych norm i standardów obowiązujących na terenie Unii Europejskiej.

Przez lata asortyment ciągle się rozszerza także o instalacje basenowe wraz z wyposażeniem technicznym. W ofercie znajdą Państwo elementy oświetlenia basenowego, urządzenia kontrolno-pomiarowe, systemy filtracji,  atrakcje basenowe oraz inne wyposażenia. Od roku 2017 Chemoform AG jest jedynym oficjalnym dystrybutorem marki DINOTEC w Polsce, należącym do czołówki specjalistów w dziedzinie technologii wody i techniki basenowej. 

Chemoform jest również producentem i dystrybutorem produktów marki własnej LACOFORM - wysokiej jakości preparatów zapachowych i kosmetycznych do saun, łaźni parowych oraz wanien do hydromasażu. Każdy z zapachów powstaje z naturalnych olejków eterycznych pochodzenia roślinnego, odznaczających się najwyższą jakością oraz wysoką intensywnością zapachową.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Serwis wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z tego serwisu oraz do celów statystycznych.