Tester ręczny chloru i pH

Tester do basenu ręczny Bayrol aktywny tlen i pH

1751
Wysyłka w 24h
65,00 zł
52,85 zł netto
Tester wody basenowej - aktywny tlenu i pH - najprostszy tester na tabletki do kontroli pH i aktywnego tlenu w wodzie.

  • Bezpieczne i Szybkie Płatności Bezpieczne i Szybkie Płatności

Opis

Tester O2 i pH

  • bardzo łatwy w użyciu dwukomorowy aparat
  • zawiera po 20 szt szybkorozpuszczalnych tabletek do pomiaru pH i O2
  • pomiaru dokonujemy na zasadzie porównania koloru, pomiędzy rozpuszczoną tabletką, a skalą na aparacie pomiarowym
  • zestaw zawiera instrukcję obsługi

Szczegóły produktu

O Firmie Bayrol

Bayrol to Niemiecka firma założona w 1927 roku. Ich dewiza brzmi: Bayrol zapewni ci najlepsze rozwiązania dla wody twojego basenu oraz spa. Bayrol to lider wśród produkcji automatycznych pomp i stacji dozująych, urządzeń do uzdatniania wody oraz chemii basenowej. Urządzenia Bayrol Analyt, Bayrol PoolManager oraz Bayrol Poolrelax to najlepsze urządzenia na rynku jeżeli chodzi o autmatyzację uzdatniania wody basenu i spa. 

Od wielu lat firma BAYROL jest prekursorem nowych technologii uzdatniania i dezynfekcji wody basenowej chlorem i tlenem. Dotyczy to zarówno udoskonalania już istniejących produktów, jak też wprowadzania na rynek całkowicie nowych koncepcji uzdatniania wody basenowej stosowanych zwłaszcza do basenów prywatnych. Dział Badań i Rozwoju firmy dba o to, aby nowe lub ulepszone produkty uzupełniały dotychczasowy asortyment lub zastępowały przestarzałe technologie, surowce i opakowania.

Jakość ponad wszystko to dewiza niemieckiego producenta. Wszystkie produkty są produkowane w Europie, z wykorzystaniem najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Produkowane przez nich urządzenia kontrolno-pomiarowe, takie jak Analyt, Poolmanager, Poolrelax, są niedoścignionym wzorem dla większość producentów. Charakteryzują się bezawaryjnością i utrzymaniem wody basenowej w idealnej kondycji, dzięki dokładnym pomiarom i idealnym dozowaniem wysokiej jakości chemii basenowej.  

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Serwis wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z tego serwisu oraz do celów statystycznych.