Lampa UV do basenu AP Pool 4 TMA
Lampa UV do basenu AP Pool 4 TMA
Lampa UV do basenu AP Pool 4 TMA
Lampa UV do basenu AP Pool 4 TMA
Lampa UV do basenu AP Pool 4 TMA
Lampa UV do basenu AP Pool 4 TMA
Lampa UV do basenu AP Pool 4 TMA
Lampa UV do basenu AP Pool 4 TMA

Lampa UV do basenu AP Pool 4 TMA

AP-POOL-4
wysyłka 24h
Darmowa wysyłka
zł38,007.00
Tax included

https://poolsystem.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/6230da25bffef.jpg

Description

Lampa UV do Basenu publicznego wykonana ze stali kwasoodpornej AISI 316

 

Dane Techniczne:

Model: TMA AP-Pool-4

Przepływ nominalny: 90,40 m3/h
(przy transmisji T 10= 95%, dawce 400 J/m2 )
Średnica przyłącza: DN125
Liczba promienników: 4 x Amalgamatowy
Trwałość promienników: 12000 h

Mamy przyjemność przedstawić Państwu absolutną nowość w technologi dezynfekcji wody basenowej. W jednym urządzeniu skupione zostały najlepsze cechy urządzeń amalgamatowych i średniociśnieniowych. Jednocześnie nie występują wady urządzeń średniociśnieniowych ( mała sprawność, mała trwałość promienników, konieczność czyszczenia mechanicznego rur osłonowych, 5 napięcia). Przełomem jest zastosowanie promienników amalgamatowych o dwóch zakresach promieniowania. Promienniki w urządzeniach wysyłają promieniowanie długości 185 i 254 nanometrów. Cechą charakterystyczną jest znacznie zwiększona skuteczność usuwania chloramin. Dodatkowo fala o długości 185 nanometrów powoduje wytwarzanie ozonu w powietrzu zawartym w wodzie. Obecności ozonu w wodzie jeszcze bardziej zwiększa skuteczność dezynfekcji. Jednocześnie ilość powstającego ozonu nie powoduje przekroczenia dopuszczalnych norm ilości ozonu na wlocie wody do niecki basenowej.

 

Promieniowanie fali o długości 185 nm posiada o 37% większą energię od fali o długości 254 nm. Połączone zostały zalety najskuteczniejszej dezynfekcji bakteriobójczej promieniowaniem o długości 254 nanometrów i niezwykle skutecznym w usuwaniu chloramin promieniowaniem o długości 185 nm.

 

Urządzenie do dezynfekcji promieniami UV jest wykonane w całości ze stali kwasoodpornej, polerowanej ręcznie na lustro. Jakość powierzchni przewyższa standardy europejskie i amerykańskie. Korpus urządzenia podlega dokładnej obróbce mechanicznej (polerowanie). Po montażu poddany obróbce chemicznej (w celu dodatkowego zwiększenia odporności na czynniki chemiczne), a następnie ponownie ręcznie polerowany. Precyzja i jakość spawów urządzeniu jest najwyższej jakości. Żadne spoiny ze względów wytrzymałościowych nie są szlifowane (szlifowanie maskuje mało precyzyjne spawanie). Każdy egzemplarz sterylizatora przechodzi próby ciśnieniowe szczelności. Konstrukcja i wielkość rur osłonowych zapewnia niską temperaturę pracy na zewnętrznych powierzchniach rur osłonowych (poniżej 55 'C) co chroni je przed powstaniem depozytu wapniowo-magnezowego (potocznie zwany osad kamieniem). Brak osadu kamienia na rurach został potwierdzony w ponad 14 letniej pracy urządzeń. W żadnym urządzeniu zainstalowanym w różnych instalacjach, nie stwierdzono osadu kamienia na rurach osłonowych.


Product Details

About TMA

Firma TMA od 1990 roku zajmuje się produkcją i sprzedażą sterylizatorów i promienników UV do dezynfekcji wody. Posiadamy w swojej ofercie ponad 30 urządzeń do dezynfekcji wody promieniami UV.

Reviews (0)

No reviews