Menu

Lampa basenowa Astral STANDARD 300W, 12 V obręcz ABS (komplet)

563 zł
563 zł Netto

Lampa do basenu AstralPool STANDARD 300 W, 12 V - najpopularniejsza lampa basenowa dostępna na rynku.

 

  • wersja lampy z obręczą z białego ABS
  • komplet z niszą plastikową do zabudowy w ścianie basenu, kompletem śrubek, uszczelek i kołnierzem zaciskowym ABS oraz kablem 2 x 6 mm2 o długość: 2,5 m
  • transformator i peszel do lamp nie znajdują się w zestawie

Dodaj do listy życzeń

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 71 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 71 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 36 zł.


Niezbędnym elementem każdego basenu jest jego oświetlenie, które nadaje mu niepowtarzalny charakter oraz poprawia komfort pływania. Ilość zamontowanych lamp (źródeł światła) zależy od wielkości basenu oraz pożądanej wielkości strumienia światła. Przyjmuje się, dla uzyskania optymalnego oświetlenia, instalowanie jednej lampy basenowej na każde 25 - 35 m2 powierzchni wody. Bardzo ważne jest, aby do lamp odpowiednio dobrać dobrej klasy transformatory, które w zasadniczym stopniu decydują o jakości oświetlenia oraz żywotności zamontowanej żarówki.

 

Lampa basenowa AstralPool STANDARD to tradycyjne oświetlenie halogenowe montowane w ścianach basenu. Wykonana jest z białego plastiku. Kabel lampy (znajdujący się w zestawie) można wyprowadzić z boku lub tyłu niszy zaciskając go dedykowanym dławikiem M-25.

 

Oświetlenie halogenowe coraz częściej jest wymieniane na oświetlenie LEDowe, ze względu na niższe koszty eksploatacji, jednakże w dalszym ciągu cieszy się dużą popularności, z racji niższych kosztów pierwotnej inwestycji. Żarówkę halogenową w każdej chwili można wymienić na LEDową, bez konieczności przerabiania instalacji, czy montażu nowych transformatorów.

 

Lampa basenowa dostępna jest w dwóch wersjach: do basenów płytkowanych/mozaikowanych oraz do basenów foliowanych/prefabrykowanych.

 

Istnieje możliwość zakupu osobno:

  • niszy do baseny betonowego lub do basenu foliowanego
  • wkładu do ww. niszy w wersji z kablem lub bez kabla
  • żarówki (istnieje możliwość wymiany żarówki halogenowej na LEDową)
  • wszystkich części zamiennych

 

Usługa - montaż lamp przez Poolsystem?

Skontaktuj się z nami Kontakt

Astral Pool

ASTRAL POOL to marka wchodząca w skład hiszpańskiego holdingu Fluidra. Obecnie holding Fluidra posiada 150 oddziałów umiejscowionych w 31 krajach oraz wiele fabryk, zlokalizowanych na całym świecie. Fluidra jest światowym liderem w zakresie dostaw i dystrybucji systemów i komponentów dla wyposażenia prywatnych i publicznych basenów oraz obiektów SPA&Wellness. Technologia basenowa marki Astral Pool jest dopracowana, dzięki czemu otrzymują Państwo sprawdzone rozwiązania, charakteryzujące się jakością i długą żywotnością.

Pokaż inne produkty Astral Pool Astral Pool

4 produktów w tej kategorii:

Compare