Menu

Lampa basenowa Tebas Euro White-Steel Edition ramka stal nierdzewna 300W, 12V (komplet)

474 zł
474 zł Netto

PSB24405

Lampa do basenu Euro White-Steel Edition 300W, 12V z obręczą ze stali nierdzewnej - bardzo popularny w Polsce i powszechnie spotykany model lampy.

Komplet zawiera:

  • wkład od niszy wraz z żarówką 300W
  • uniwersalną niszę
  • kołnierz dociskowy
  • potrzebne uszczelki i śruby
  • peszel ochronny kabla
  • kabel o długości 2,2 mb

Dodaj do listy życzeń

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 47 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 47 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 24 zł.


Lampa do basenu Euro White-Steel Edition 300W, 12V wraz z maskownicą ze stali nierdzewnej A316 oraz żarówką 300W PAR56 jest lampą uniwersalną, przystosowaną do montażu w każdym typie basenu.

Kompletna lampa basenowa, dostarczana ze wszystkimi elementami montażowymi, wykonana jest z wysokiej jakości plastiku, który jest odporny na agresywne działanie chemii basenowej oraz wody solankowej. Zewnętrzna obręcz lampy wykonana ze stali nierdzewnej.

W skład dostarczanego zestawu nie wchodzi transformator, który trzeba odpowiednio dobrać i osobno nabyć. Bardzo ważne jest aby transformator był o odpowiednich właściwościach, ponieważ to on decyduje o jakości oświetlenia oraz żywotności żarówki.

Oświetlenie basenowe to niezbędny element każdego basenu, które nadaje mu niepowtarzalny charakter. Błąd popełniają inwestorzy, którzy rezygnują z oświetlenia, ponieważ daje one, poza walorami wizualnymi, duży komfort użytkowy.

Ilość zamontowanych lamp (źródeł światła) zależy od wielkości basenu oraz pożądanej wielkości strumienia światła. Przyjmuje się, dla uzyskania optymalnego oświetlenia, instalowanie jednej lampy basenowej na każde 25 - 35 m2 powierzchni wody. Bardzo ważne jest, aby do lamp odpowiednio dobrać dobrej klasy transformatory, które w zasadniczym stopniu decydują o jakości oświetlenia oraz żywotności zamontowanej żarówki.

W ofercie posiadamy wszystkie części zamienne do tego modelu lampy.

Usługa - montaż lamp przez Poolsystem?

Skontaktuj się z nami Kontakt

Tebas

Firma Tebas jest producentem zajmującym się wytwarzaniem urządzeń i akcesoriów basenowych. W ich ofercie znajdują się filtry do basenu, basenowe masaże wodne. Dodatkowo produkują lampy basenowe i sprzęt z nimi związany.

Pokaż inne produkty Tebas Tebas

4 produktów w tej kategorii:

Compare