Menu

Lampa basenowa Tebas Stainless Edition Stal Nierdzewna 300W, 12V (komplet)

1 236 zł
1 236 zł Netto

PSB314370

Lampa do basenu Stainless Edition 300W, 12V - wykonana w całości ze stali nierdzewnej AISI 316.

 

Komplet zawiera:

  • wkład od niszy wraz z żarówką 300W
  • uniwersalną niszę wytłoczoną z 1 arkusza blachy
  • kołnierz dociskowy
  • potrzebne uszczelki i śruby
  • peszel ochronny kabla
  • kabel o długości 2,2 mb

Dodaj do listy życzeń

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 123 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 123 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 62 zł.


Lampa do basenu Stainless Edition 300W, 12V wykonana w całości ze stali nierdzewnej A316, dostarczana wraz z żarówką 300W PAR56. Jest to lampa uniwersalna, przystosowaną do montażu w każdym typie basenu.

 

Kompletna lampa basenowa, dostarczana ze wszystkimi elementami montażowymi, wykonana jest z wysokiej jakości niestali nierdzewnej.

W skład dostarczanego zestawu nie wchodzi transformator, który trzeba odpowiednio dobrać i osobno nabyć. Bardzo ważne jest aby transformator był o odpowiednich właściwościach, ponieważ to on decyduje o jakości oświetlenia oraz żywotności żarówki.

 

Oświetlenie basenowe to niezbędny element każdego basenu, które nadaje mu niepowtarzalny charakter. Błąd popełniają inwestorzy, którzy rezygnują z oświetlenia, ponieważ daje one, poza walorami wizualnymi, duży komfort użytkowy.

Ilość zamontowanych lamp (źródeł światła) zależy od wielkości basenu oraz pożądanej wielkości strumienia światła. Przyjmuje się, dla uzyskania optymalnego oświetlenia, instalowanie jednej lampy basenowej na każde 25 - 35 m2 powierzchni wody. Bardzo ważne jest, aby do lamp odpowiednio dobrać dobrej klasy transformatory, które w zasadniczym stopniu decydują o jakości oświetlenia oraz żywotności zamontowanej żarówki.

 

W ofercie posiadamy wszystkie części zamienne do tego modelu lampy.

 

Usługa montażu lampy przez firmę Poolsystem?

Skontaktuj się z nami Kontakt

Tebas

Firma Tebas jest producentem zajmującym się wytwarzaniem urządzeń i akcesoriów basenowych. W ich ofercie znajdują się filtry do basenu, basenowe masaże wodne. Dodatkowo produkują lampy basenowe i sprzęt z nimi związany.

Pokaż inne produkty Tebas Tebas

4 produktów w tej kategorii:

Compare