Lampa basenowa Astral STANDARD 300 W, 12 V obręcz ze stali nierdzewnej (komplet)
Lampa basenowa Astral STANDARD 300 W, 12 V obręcz ze stali nierdzewnej (komplet)
Lampa basenowa Astral STANDARD 300 W, 12 V obręcz ze stali nierdzewnej (komplet)
Lampa basenowa Astral STANDARD 300 W, 12 V obręcz ze stali nierdzewnej (komplet)
Lampa basenowa Astral STANDARD 300 W, 12 V obręcz ze stali nierdzewnej (komplet)
Lampa basenowa Astral STANDARD 300 W, 12 V obręcz ze stali nierdzewnej (komplet)
Lampa basenowa Astral STANDARD 300 W, 12 V obręcz ze stali nierdzewnej (komplet)
Lampa basenowa Astral STANDARD 300 W, 12 V obręcz ze stali nierdzewnej (komplet)

Lampa basenowa AstralPool STANDARD 300W, 12 V obręcz ze stali nierdzewnej (komplet)

PSA07843
880,00 zł
715,45 zł netto

Lampa do basenu AstralPool STANDARD 300 W, 12 V - bardzo popularna, niezawodna lampa basenowa.

 

  • wersja lampy z obręczą przednią wykonaną ze stali nierdzewnej
  • komplet z niszą plastikową do zabudowy w ścianie basenu, kompletem śrubek, uszczelek i kołnierzem zaciskowym ABS oraz kablem 2 x 6 mm2 o długość: 2,5 m
  • transformator i peszel do lamp nie znajdują się w zestawie

Lampa Astral Standard

  • Bezpieczne i Szybkie Płatności Bezpieczne i Szybkie Płatności

Opis

Niezbędnym elementem każdego basenu jest jego oświetlenie, które nadaje mu niepowtarzalny charakter oraz poprawia komfort pływania. Ilość zamontowanych lamp (źródeł światła) zależy od wielkości basenu oraz pożądanej wielkości strumienia światła. Przyjmuje się, dla uzyskania optymalnego oświetlenia, instalowanie jednej lampy basenowej na każde 25 - 35 m2 powierzchni wody. Bardzo ważne jest, aby do lamp odpowiednio dobrać dobrej klasy transformatory, które w zasadniczym stopniu decydują o jakości oświetlenia oraz żywotności zamontowanej żarówki.

 

Lampa basenowa AstralPool STANDARD to tradycyjne oświetlenie halogenowe montowane w ścianach basenu. Wykonana jest z białego plastiku wraz z obręczą zewnętrzną wykonaną ze stali nierdzewnej. Kabel lampy (znajdujący się w zestawie) można wyprowadzić z boku lub tyłu niszy zaciskając go dedykowanym dławikiem M-25.

 

Oświetlenie halogenowe coraz częściej jest wymieniane na oświetlenie LEDowe, ze względu na niższe koszty eksploatacji, jednakże w dalszym ciągu cieszy się dużą popularności, z racji niższych kosztów pierwotnej inwestycji. Żarówkę halogenową w każdej chwili można wymienić na LEDową, bez konieczności przerabiania instalacji, czy montażu nowych transformatorów.  

 

Lampa basenowa dostępna jest w dwóch wersjach: do basenów płytkowanych/mozaikowanych oraz do basenów foliowanych/prefabrykowanych.

 

Istnieje możliwość zakupu osobno:

  • niszy do baseny betonowego lub do basenu foliowanego
  • wkładu do ww. niszy z obręczą ze stali nierdzewnej w wersji z kablem lub bez kabla
  • żarówki (istnieje możliwość wymiany żarówki halogenowej na LEDową)
  • wszystkich części zamiennych

 

Usługa - montaż lamp przez Poolsystem?

Skontaktuj się z nami Kontakt

Szczegóły produktu

O Firmie Astral Pool

Fluidra jest międzynarodową grupą z główną siedzibą w Sabadell (Barcelona), której misją jest rozwój instalacji dla zrównoważonego wykorzystania zasobów wody. Holding Fluidra specjalizuje się w rozwiązaniach dla uzdatniania wody, a także w rozwiązaniach w obiektach służących rekreacji – aquaparki, baseny sportowe czy centra wellness. Obecnie holding Fluidra posiada 150 oddziałów umiejscowionych w 31 krajach oraz wiele fabryk, zlokalizowanych na całym świecie. Produkty holdingu dystrybuowane są w ponad 170 krajach. Grupa zatrudnia obecnie około 3600 pracowników.

Poszanowanie zasobów wodnych i racjonalne ich wykorzystywanie są główną filozofią holdingu. Misją Holdingu Fluidra jest wyznaczenie trendów w zakresie racjonalnego wykorzystania wody w różnego typu instalacjach rekreacyjnych, domowych, rolniczych i przemysłowych.

Aktualnie wachlarz oferowanych produktów to już ponad 30.000 pozycji.

Firma koncentruje się na potrzebach klienta, stając się przez to głównym dostawcą najlepszych rozwiązań dostosowanych do rozmaitych sytuacji. Jest to możliwe dzięki elastyczności, dynamicznym działaniom oraz szerokiemu doświadczeniu firmy, a także dzięki największej sieci sprzedaży i obsługi na świecie w branżach powiązanych z wodą.

Holding Fluidra skupia pod sobą takie znane marki jak:

AstralPool światowy lider w produkcji doskonałych, markowych elementów basenowych

Cepex – czyli niezawodny system kształtek i armatury z PCV klejonego, niezbędnego przy każdej inwestycji basenowej oraz w wielu inwestycjach wodociągowych, a także przemysłowych.

Fluidra obejmuje także fabryki związane z uzdatnianiem wody oraz z bardzo popularnym nawadnianiem (ogrody, boiska, pola golfowe).

Fluidra jest światowym liderem w zakresie dostaw i dystrybucji systemów i komponentów dla wyposażenia prywatnych i publicznych basenów oraz obiektów wellness.

W sektorze basenów publicznych mają szerokie doświadczenie w zakresie dostarczania technologii dla głównych basenów sportów wodnych, które były z powodzeniem wykorzystywane na wielu międzynarodowych imprezach – technologia filtracji dla basenów Picornell na Igrzyska Olimpijskie w Barcelonie w 1992 roku, dla basenów w Atlancie podczas Igrzysk Olimpijskich w 1996 roku, a także na wielu wodnych parkach rozrywki, uzdrowiskach, ośrodkach zdrowia czy obiektach thalassoterapii.

W segmencie basenów hotelowych i prywatnych mają ponad 40 letnie doświadczenie. 25% wszystkich nowych basenów budowanych na świecie zawiera produkty marek holdingu. Oprócz funkcjonalności, każdy z naszych produktów stanowi „wartość dodaną”, dzięki czemu dają one takie korzyści jak: oszczędność zasobów, redukcję kosztów, łatwość obsługi i trwałość.

Dodatkowo marka Astral Pool produkuje wysokiej jakości odkurzacze basenowe, które sprzedawane są na skalę światową.

Zobowiązanie firmy wobec klientów: doskonałość.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z tego serwisu oraz do celów statystycznych.