Sterylizator UV do wody AP Pool 12
Sterylizator UV do wody AP Pool 12
Sterylizator UV do wody AP Pool 12
Sterylizator UV do wody AP Pool 12
Sterylizator UV do wody AP Pool 12
Sterylizator UV do wody AP Pool 12
Sterylizator UV do wody AP Pool 12
Sterylizator UV do wody AP Pool 12

Lampa UV do basenu Sterylizator TMA UV do wody AP Pool 15

121 770,00 zł
99 000,00 zł netto
Darmowa dostawa

Lampa UV do Basenu publicznego wykonana ze stali kwasoodpornej AISI 316

 

Dane Techniczne:

Model: TMA AP-Pool-15

Przepływ nominalny: 658 m3/h
(przy transmisji T 10= 95%, dawce 400 J/m2 )
Średnica przyłącza: DN300
Liczba promienników: 16 x Amalgamatowy
Trwałość promienników: 12000 h

  • Bezpieczne i Szybkie Płatności Bezpieczne i Szybkie Płatności

Opis

Mamy przyjemność przedstawić Państwu absolutną nowość w technologi dezynfekcji wody basenowej. W jednym urządzeniu skupione zostały najlepsze cechy urządzeń amalgamatowych i średniociśnieniowych. Jednocześnie nie występują wady urządzeń średniociśnieniowych ( mała sprawność, mała trwałość promienników, konieczność czyszczenia mechanicznego rur osłonowych, 5 napięcia). Przełomem jest zastosowanie promienników amalgamatowych o dwóch zakresach promieniowania. Promienniki w urządzeniach wysyłają promieniowanie długości 185 i 254 nanometrów. Cechą charakterystyczną jest znacznie zwiększona skuteczność usuwania chloramin. Dodatkowo fala o długości 185 nanometrów powoduje wytwarzanie ozonu w powietrzu zawartym w wodzie. Obecności ozonu w wodzie jeszcze bardziej zwiększa skuteczność dezynfekcji. Jednocześnie ilość powstającego ozonu nie powoduje przekroczenia dopuszczalnych norm ilości ozonu na wlocie wody do niecki basenowej.

 

Promieniowanie fali o długości 185 nm posiada o 37% większą energię od fali o długości 254 nm. Połączone zostały zalety najskuteczniejszej dezynfekcji bakteriobójczej promieniowaniem o długości 254 nanometrów i niezwykle skutecznym w usuwaniu chloramin promieniowaniem o długości 185 nm.

 

Urządzenie do dezynfekcji promieniami UV jest wykonane w całości ze stali kwasoodpornej, polerowanej ręcznie na lustro. Jakość powierzchni przewyższa standardy europejskie i amerykańskie. Korpus urządzenia podlega dokładnej obróbce mechanicznej (polerowanie). Po montażu poddany obróbce chemicznej (w celu dodatkowego zwiększenia odporności na czynniki chemiczne), a następnie ponownie ręcznie polerowany. Precyzja i jakość spawów urządzeniu jest najwyższej jakości. Żadne spoiny ze względów wytrzymałościowych nie są szlifowane (szlifowanie maskuje mało precyzyjne spawanie). Każdy egzemplarz sterylizatora przechodzi próby ciśnieniowe szczelności. Konstrukcja i wielkość rur osłonowych zapewnia niską temperaturę pracy na zewnętrznych powierzchniach rur osłonowych (poniżej 55 'C) co chroni je przed powstaniem depozytu wapniowo-magnezowego (potocznie zwany osad kamieniem). Brak osadu kamienia na rurach został potwierdzony w ponad 14 letniej pracy urządzeń. W żadnym urządzeniu zainstalowanym w różnych instalacjach, nie stwierdzono osadu kamienia na rurach osłonowych.


Szczegóły produktu

Serwis wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z tego serwisu oraz do celów statystycznych.