Menu
Odkurzacz basenowy Dolphin S200 (dno, ściany) + Wysyłka 24H Darmowa Wysyłka

Odkurzacz basenowy Dolphin S200 (dno, ściany)

3 617 zł
3 617 zł Netto

Automatyczny Odkurzacz do basenu Dolphin S200 czyści dno, ściany i linię wody.

Przeznaczony do wszelkiego rodzaju basenów prywatnych, do 12m.

 

Zestaw zawiera:

- Odkurzacz basenowy Dolphin S200

- Szczotki PVC (2 szt.)

- Zasilacz

- Instrukcję obsługi

Gwarancja 24 miesiące

DARMOWA WYSYŁKA!

Dodaj do listy życzeń

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 361 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 361 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 181 zł.


Każdy z odkurzaczy do basenu z naszej oferty pochodzi z polskiej dystrybucji, jest w 100% oryginalny i nie ma żadnych problemów z gwarancją.

Odkurzacz do basenu Maytronics Dolphin S200 jest średnim odkurzaczem z rodziny S – Series przeznaczonym do czyszczenia wszelkiego typu prywatnych basenów o długości do 12 m.

 

Odkurzacz efektywnie czyści i odkurza dno, ściany oraz linię wodną basenu.

Wszystkie zanieczyszczenia zbierane są w koszu filtracyjnym, łatwo dostępnym od góry odkurzacza. Kosz może być wielokrotnie płukany pod bieżącą wodą.

Odkurzacz basenowy Dolphin S200 wyposażony został w dwa typy wkładów kosza filtracyjnego. W zależności od potrzeb możemy zmieniać wkłady kosza ze zgrubnych siatkowych (100 µm) używanych głównie do wiosennego czyszczenia basenów na ultra dokładne kartuszowe (50 µm), które zatrzymują najdrobniejsze zanieczyszczenia.

 

Zobacz krótki filmik pokazujący działanie odkurzacza do basenu Dolphin S200:

 

 

Odkurzacz basenowy Maytronics Dolphin S200 posiada dwie szczotki z PVC. Zwykła szczotka umieszczona jest z tyłu odkurzacza, natomiast z przodu znajduje się szczotka aktywna. Obraca się ona z prędkością dwa razy większą od obrotów kół napędowych pasków trakcyjnych zapewniając efektywne czyszczenie dna, ścian i linii wodnej basenu.

Zwroty odkurzacza na dnie basenu oraz wzdłużne czyszczenie linii wodnej zapewnia unikalny system PowerStream.

 

Wykorzystuje on sterowaną siłownikiem obrotową kierownicę służącą do zmiany kierunku wylotu strumienia wody z lewej lub prawej strony odkurzacza. Umożliwia to zmianę kierunku jazdy po dnie basenu, bądź przesuwanie się odkurzacza po ścianie wzdłuż linii wodnej. 

Odkurzacz wyposażony jest w mikroprocesorowy układ sterowania i diagnostyki z oprogramowaniem zapewniającym niezawodne skanowanie całego dna i ścian basenu w trakcie cyklu pracy. Odkurzacz pracuje w pełni automatycznie w basenach o różnej wielkości i różnym kształcie, włącznie z basenami posiadającymi wypłycenia (plaże).

Odkurzacz posiada uniwersalny zasilacz cyfrowy. Dostarczany jest bez wózka.

 

Konstrukcja odkurzacza jest bardzo prosta, dzięki czemu okresowe przeglądy i wymiana zużytych części nie stanowią większego problemu (technologia DIY – do it yourself – zrób to sam).

 

Zobacz jak łatwy w obsłudze oraz czyszczeniu jest odkurzacz do basenu Dolphin S200:

 

 

Parametry odkurzacz do basenu Dolphin S200:

- do basenów o długości do 12 m

- czas pracy to 2 h

- długość kabla 18 metrów, bez obrotnicy

- wydajność pompy 17 m3/h

- napięcie silnika 24 V DC

- klasa IP 54

 

Masz pytania do tego produktu lub szukasz części zamiennych przejdź do działu KONTAKT i napisz do nas maila lub zadzwoń.

Dolphin

Odkurzacze basenowe Dolphin, to produkt firmy Maytronics, które są liderem na rynku jeżeli chodzi o produkcje automatycznych odkurzaczy basenowych. Marka Dolphin ma w swej ofercie automatyczne odkurzacze do basenów publicznych jak i prywatnych. Odkurzacze basenowe Dolphin wyczyszczą dno oraz ściany basenu bez ingerencji człowieka. Są to maszyny w pełni zautomatyzowane a przy tym bardzo lekkie, proste w obsłudze i konserwacji. Flagowe modele odkurzaczy Dolphin do basenów prywatnych to Supreme M5, Supreme M4, Supreme M3 oraz seria S100, S200 oraz S300i. W basenie publicznym lub aquaparku najlepiej sprawdzą się modele Dolphin PRO-GYRO ora Dolphin PROX 2.

Pokaż inne produkty Dolphin Dolphin
Tryby Pracy dno - ściany

30 produktów w tej kategorii:

Compare