Menu

Lampa basenowa Tebas Euro White Edition ramka biała 300W, 12V (komplet)

324 zł
324 zł Netto

PSB24400

Lampa basenowa Euro White Edition 300W, 12V - bardzo popularny w Polsce i powszechnie spotykany model lampy.

 

Komplet zawiera:

  • wkład od niszy wraz z żarówką 300W
  • uniwersalną niszę
  • kołnierz dociskowy
  • potrzebne uszczelki i śruby
  • peszel ochronny kabla
  • kabel o długości 2,2 mb

Lampa do basenu Euro White Edition 300W, 12V wraz z maskownicą z białego tworzywa oraz żarówką 300W PAR56 jest lampą uniwersalną, przystosowaną do montażu w każdym typie basenu.

 

Kompletna lampa podwodna, dostarczana ze wszystkimi elementami montażowymi, wykonana jest z wysokiej jakości plastiku, który jest odporny na agresywne działanie chemii basenowej oraz wody solankowej.

 

W skład dostarczanego zestawu nie wchodzi transformator, który trzeba odpowiednio dobrać i osobno nabyć. Bardzo ważne jest aby transformator (dedykowany do lamp basenowych) był o odpowiednich właściwościach i parametrach, ponieważ to on decyduje o jakości oświetlenia oraz żywotności żarówki.

 

Oświetlenie basenowe to niezbędny element każdego basenu, które nadaje mu niepowtarzalny charakter. Błąd popełniają inwestorzy, którzy z niego rezygnują. Odpowiednio dobrane lampy do basenu, poza walorami wizualnymi, znacznie podwyższają komfort podczas użytkowania.

Ilość zamontowanych lamp (źródeł światła) zależy od wielkości basenu oraz pożądanej wielkości strumienia światła. Przyjmuje się, dla uzyskania optymalnego oświetlenia, instalowanie jednej lampy basenowej na każde 25 - 35 m2 powierzchni wody. Bardzo ważne jest, aby do lamp odpowiednio dobrać dobrej klasy transformatory, które w zasadniczym stopniu decydują o jakości oświetlenia oraz żywotności zamontowanej żarówki.

 

W ofercie posiadamy wszystkie części zamienne do tego modelu lampy.

 

Usługa montażu lamp przez naszą firmę - Poolsystem?

Skontaktuj się z nami Kontakt

30 produktów w tej kategorii: