Menu

Szkło filtracyjne do basenu AFM 2,0 - 4,0 mm Dryden Aqua

113 zł
113 zł Netto

SZKŁO FILTRACYJNE do basenu AFM Aktiviertes FilterMaterial [aktywowalny materiał filtracyjny] - jest to rewolucyjny środek filtracyjny z zielonego szkła. Przefiltrowuje ok. 30% więcej substancji ogranicznych w porównaniu do piasku kwarcowego.

Można nim zastąpić piasek we wszytskich typach filtrów.

 

Granulacja: 2,0 - 4,0 mm

Opakowanie: worek 21 kg

Producent: Dryden Aqua

Dodaj do listy życzeń

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6 zł.


KORZYŚCI z zastosowania złoża szklanego w miejsce pasku kwarcowego:

 

  • Krystalicznie czysta woda: Dzięki AFM® ilość zatrzymanych zanieczyszczeń jest do 30 % większa niż w przypadku złóż piaskowych i żwirowych.
  • Mniejsze zużycie chloru: Im więcej zanieczyszczeń zostanie zatrzymanych na złożu filtracyjnym tym mniej zostaje ich w przefiltrowanej wodzie czyli zużycie chloru będzie mniejsze.
  • Brak trichloramin – brak zapachu chloru: AFM® zapobiega rozwojowi biofilmu, a tym samym eliminuje trichloraminy.
  • Brak biofilmu – brak Legionelli: Biofilm jest śliską warstwą bakterii, które mogą stać się siedliskiem patogenów, takich jak Legionella, Staphylococcus i (MRSA) Pseudomonas.
  • Systemy bezchlorowe: AFM® znacznie zmniejsza zapotrzebowanie środków do dezynfekcji wody, co sprawia, że jest idealny dla systemów bezchlorowych.
Pokaż inne produkty Poolsystem Poolsystem

8 produktów w tej kategorii:

Compare