loading

kONTAKT Z NAMI:
Godziny pracy:
Pon-Pt: 8:00 – 17:00
Sob-Nd: nieczynne
Nasz adres:
ul. Stalowa 17 41-506 Chorzów
Telefon do nas:
32 797 34 18
503 678 228
budowa basenów betonowych katowice

Baseny - wprowadzenie

Basen to idealne miejsce do spędzania wolnego czasu. Z jednej strony zachęca do aktywnego wypoczynku i wysiłku fizycznego, z drugiej gwarantuje mnóstwo rozrywki i błogiego relaksu. Jest idealnym dopełnieniem przestrzeni nowoczesnego domu, ogrodu, pensjonatu, czy hotelu. Do niedawna budowa basenu kojarzyła się z nieosiągalnym luksusem dla najzamożniejszych. To już przeszłość. Nowoczesne technologie umożliwiają budowę basenu zwykłemu właścicielowi domu jednorodzinnego. Koszty budowy basenu niejednokrotnie nie są wyższe, niż koszt zakupu małego samochodu. Oczywiście, zależą one od wymagań i oczekiwań.

Jako firma Poolsystem Sp. z o.o. Sp. K. zajmujemy się kompleksową budową basenów, zarówno tych prywatnych, hotelowych, jak i typowo publicznych.

Poza budową standardowych basenów betonowych, mamy w ofercie nowoczesne alternatywy, w postaci wysokiej klasy niecek kompozytowych: Compass (z rdzeniem ceramicznym) oraz Niveko (wykonany z tworzywa Polystone).

Dzięki szerokiemu portfolio jesteśmy w stanie dostosować się do wymagań każdego klienta, który jest świadomy inwestycji i ceni sobie jakość wykonania.

Podstawą jest określenie do czego basen będzie używany. Czy ma być to miejsce codziennego treningu, czy atrakcji dla dzieci, a może ma łączyć oba te elementy? Czy ma to być basen przydomowy, a może strefa relaxu dla gości Państwa hotelu?

Możliwości i dodatkowe wyposażenie są nieograniczone, od standardowego masażu wodnego, czy powietrznego, poprzez przeciwprąd, bicz wodny, kaskadę, kurtynę, aż do interaktywnych zabawek. Zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi pracownicy doradzą Państwu jakie rozwiązanie będzie najlepsze, zarówno z punktu widzenia użytkowego, jak i ekonomicznego.

Rodzaje basenów

W zależności od przyszłej lokalizacji oraz od budżetu inwestora proponujemy różnego rodzaju rozwiązania. Podstawową decyzją jaką trzeba podjąć przed rozpoczęciem inwestycji jest to, czy niecka ma być:

  • żelbetowa - wyłożona: kafelkami, mozaiką, folią – daje to bardzo dużą dowolność w zakresie kształtu, przy zachowaniu pięknego efektu wizualnego.
  • ze stali nierdzewnej – bardzo trwała, wygodna w eksploatacji oraz zapewniająca utrzymanie najwyższych standardów higienicznych. Rozwiązanie zdecydowanie najdroższe, jednakże najtrwalsze oraz bardzo tanie w eksploatacji i konserwacji.
  • z rdzeniem ceramicznym (Compaspools) – wysokiej jakości niecka kompozytowa, która dociera w całości na miejsce inwestycji. Wybór ograniczony jest do kilkunastu określonych modeli niecek, jednakże są one tak skomponowane, aby kaRozwiązanie najtańsze z proponowanych, jednakże ogranicza się do kilkunastu określonych rodzi niecek.
  • z polystone (NIVEKO) – niecka dociera do klienta w całości, jednakże jej kształt i wymiar jest dowolny, zależy od wyobraźni inwestora.