Menu
Chemia basenowa

Pomocna w utrzymaniu optymalnych parametrów wody w sztucznym akwenie jest chemia basenowa. Odpowiednio stosowane, w regularnych odstępach czasu, preparaty pozwalają na utrzymanie zbiornika w doskonałym stanie poprzez m.in. zagwarantowanie odpowiedniej kwasowości cieczy, zapobieganie powstawaniu glonów, itp. W naszym asortymencie dostępne są prod...

Pomocna w utrzymaniu optymalnych parametrów wody w sztucznym akwenie jest chemia basenowa. Odpowiednio stosowane, w regularnych odstępach czasu, preparaty pozwalają na utrzymanie zbiornika w doskonałym stanie poprzez m.in. zagwarantowanie odpowiedniej kwasowości cieczy, zapobieganie powstawaniu glonów, itp. W naszym asortymencie dostępne są produkty przeznaczone do dezynfekcji (chlorem i tlenem), flokowania, regulacji poziomu pH, a także czyszczenia. Posiadamy w ofercie środki przeznaczone do ograniczenia rozwoju glonów.

Proponujemy chemię basenową w postaci płynów, tabletek, granulatu, itd. Zawierają aktywne substancje, pozwalające zwalczyć najczęściej pojawiające się problemy z utrzymaniem sztucznych zbiorników. Starannie dobrany skład, wygodna forma opakowania oraz dozowania zapewniają prosty sposób użycia. Dzięki proponowanym rozwiązaniom będą mogli Państwo cieszyć się krystalicznie czystą i bezpieczną wodą. Zastosowanie odpowiednich preparatów ogranicza także częstotliwość wymiany wody w całym zbiorniku.

Więcej

Chemia basenowa Jest 130 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 130 elementów