Budowa Fontann

Fontanna z roku na rok staje się coraz popularniejszym elementem małej architektury. Dobrze zaprojektowana i wykonana podkreśla charakter oraz atrakcyjność miejsca instalacji, a często staje się jego głównym elementem, będącym „dziełem sztuki” umiejscowionym w danej przestrzeni.

Jako firma zajmujemy się fontannami od strony technologicznej, która przekłada założenia i projekt w gotowy, unikalny, funkcjonujący element krajobrazu. Podejmujemy się realizacji zarówno standardowych fontann, z jedną dyszą, jak i tych multimedialnych, gdzie współgra – woda, muzyka i ogień.

W ofercie posiadamy pełną gamę elementów, które pozwalają kompleksowo wyposażyć każdą fontannę, zarówno do strony instalacyjnej – dysze, elektrycznej – oświetlenie, jak i sterowniczej – kompletne sterownik i programy działania.

Korzystając z naszej oferty otrzymują Państwo perfekcyjnie wykonaną i uruchomioną fontannę, której instalacja oparta jest na sprawdzonych, markowych podzespołach.

Dbałość o szczegóły to nasz priorytet, dzięki któremu nasze fontanny działają bezawaryjnie przez wiele lat.

W ramach instalacji współpracujemy z liderami branży, tj. Cristalfountain, Osae, Hugho Lahme.

Zapewniamy krótkie terminy realizacji, gwarancję do 5 lat oraz pełny, natychmiastowy serwis, dzięki czemu zaufało nam wielu klientów prywatnych, jak i obiekty publiczne.

Dlaczego warto nas wybrać ?

Doświadczenie

Znamy się bardzo dobrze na tym, co robimy, dzięki czemu spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Kompleksowość

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania – od strony technologicznej i instalacyjnej, wraz z późniejszym wsparciem serwisowo-doradczym.

Idywidualne podejście

Każdego klienta traktujemy indywidualne, co sprawia, że nie ma drugiej takiej samej fontanny, która byłaby naszym dziełem.

Profesjonalizm

Każdego klienta traktujemy indywidualne, co sprawia, że nie ma drugiej takiej samej fontanny, która byłaby naszym dziełem.

Chcesz wybudować Fontannę ?

Pomożemy Ci dobrać odpowiednią technologię, sterowanie itd.