Budowa Saun

Najwyższej jakości wyselekcjonowane drewno, odpowiednio dobrany piec oraz dbałość o każdy szczegół wykończenia, sprawi że klimat w twoim SPA będzie unikalny i wyjątkowy.

Najpopularniejszą wersją sauny drewnianej jest sauna fińska, zwana również suchą. Charakteryzuje się bardzo wysoką temperaturą wewnątrz oraz niską wilgotnością.

Może być zabudowana wewnątrz naszego domu czy hotelu, jak również w formie wolno stojącego domku, czy balii. Poza sauną fińską istnieją również inne rodzaje, takie jak infrared (na podczerwień), ziołowa, solna itp.

Sauna ma rewelacyjny wpływ na nasze zdrowie – poprawia odporności i krążenie krwi oraz samopoczucie.

Pracujemy tylko na wyselekcjonowany drewnie, pierwszego gatunku. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo standardowe sauny wewnętrzne, zewnętrzne beczkowe sauny z przeszkleniem „DISCOVERY”, zaprojektowane pod indywidualne zamówienie sauny owalne oraz balie schładzające i tężnie solankowe. Współpracujemy z kreślarzami, którzy przetworzą Państwa wizję, w proporcjonalną, wytrzymałą i ergonomiczną konstrukcję.

Czekamy tylko na Państwa życzenia i wyobrażenia, a nasz zespół stworzy Państwa indywidualną saunę i oazę domowego wellnessu.

Budowa Łaźni Parowych

Nowoczesne wnętrze, uzupełnione odpowiednio dobraną mozaiką, wraz z dedykowanym, klimatyczny oświetleniem sprawią, że Twoja strefa SPA będzie wyjątkowo i wyróżniająca się.

Przyjazna temperatura i wysoka wilgotność odprężają ciało i umysł. Korzystanie z łaźni parowej rewelacyjnie wpływa na nasze zmysły, jednocześnie polepszając ukrwienie naszego organizmu oraz pozbywając się z niego zbędnych toksyn.

Do przygotowania oferty dotyczącej łaźni parowej niezbędny jest wcześniejszy kontakt z Państwem. Na podstawie indywidualnych ustaleń opracujemy szczegółowy projekt oraz kosztorys.

Wanny SPA

Gorąca kąpiel to doskonały sposób na relaks. Dodatkowo ma ona właściwości lecznicze – pozytywnie wpływa na układ oddechowy i niektóre schorzenia kręgosłupa. Zaawansowane technologie zastosowane w wannach, pozwolą się Państwu zanurzyć w świecie relaksu i korzystać na co dzień z terapeutycznej mocy wody i światła.

Wanna SPA to wyjątkowa przestrzeń, do której można zaprosić swoich przyjaciół i bliskich. Różnorodność kolorów, modeli, wersji wykończenia pozwolą idealnie wkomponować wannę SPA w każdą przestrzeń.

W naszej ofercie znajdą Państwo wanny wolnostojące, przenośne ze zintegrowanym system atrakcji i filtracji oraz te do zabudowy, gdzie filtracja jest dostosowywana do obiektu, w jakim wanna będzie funkcjonować.

Jesteśmy dystrybutorem Polskiego producenta wanien - firmy POOLSPA, która w ofercie posiada wanny do użytku prywatnego i publicznego. Poolspa jest prekursorem idei wellness w Polsce, oferując wysokiej klasy, perfekcyjnie dopracowane modele wanien, opierające się na komponentach najwyższej jakości.

Dodatkowo posiadamy w ofercie wanny HOTSPRING – światowego lidera branży, co oznacza że urządzeń HotSpring jest w ogrodach znacznie więcej niż urządzeń jakiejkolwiek innej marki. Marka ta jest najczęściej wybieraną w ponad 70 krajach świata. Wyjątkowa jakość, funkcjonalność i innowacyjne rozwiązania sprawiają, że wanny Hotspring są jednymi z najlepszych na świecie. Jest to lider w dziedzinie najnowocześniejszych konstrukcji i wydajności energetycznej. Wiele z innowacyjnych rozwiązań wprowadzonych na rynek przez Hot Spring jest teraz powszechnie stosowanych przez innych producentów.

Wnaszej ofercie znajdują się również wanny SUNDANCE SPAS – kalifornijski producent, sprzedający z powodzeniem od 1979 roku, kilkadziesiąt tysięcy urządzeń rocznie na całym świecie. Misją tej firmy jest doprowadzenie swoich produktów do perfekcji.

Prysznice Wrażeń

Prysznic wrażeń to spektakularna kąpiel z efektami świetlnymi, zapachami olejków eterycznych, dźwiękami muzyki lub odgłosami natury. Poczuj na własnej skórze „tropikalny deszcz”‚ „bryzę polarną” lub „deszcz arktyczny” w niezwykłej kabinie prysznicowej.

Tworzymy kompletne rozwiązania wraz ze zsynchronizowanym sterowaniem. Projektujemy kompletne programy kąpieli, które wybierane są za pośrednictwem przycisków sensorowych przez klienta/użytkownika, z dedykowanego panelu sterującego.

Chcesz wybudować Saune, Łaźnie Parową, Prysznic Wrażeń?

Pomożemy Ci w dobraniu odpowiedniej technologii, rozmiaru itd.