Zobacz kanał YouTube

Roboty basenowe Dolphin S-Series

Automatyczne Odkurzacze Dolphin z Serii S, to najczęściej wybierane roboty basenowe w Europie. Cechują się najbardziej wydajnym i oszczędnym sposobem na niezmienną czystość basenu. W przeciwieństwie do odkurzaczy ręcznych, które są zależne od pompy i filtra basenowego, odkurzacze Dolphin zasilane są ze zwykłego gniazdka i posiadają własny system dokładnych filtrów. Swobodnie poruszając się po niecce basenowej, z łatwością usuwają zanieczyszczenia jednocześnie szorując podłogę, ściany i linię wody, za pomocą zaawansowanych wbudowanych szczotek.

Polecane produkty

Poznaj naszą wyselekcjonowaną ofertę produktów z szybką wysyłką. Przygotuj się do sezonu oraz ciesz się każdą chwilą relaksu spędzoną z bliskimi. Zobacz czego szukają inni klienci w sklepie POOLSYSTEM.PL

Pomagamy zrozumieć

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że posiadanie basenu - poza ogromną przyjemnością i relaksem - to również nieprzerwana dbałość o odpowiednie parametry chemiczne wody, zapewnienie ciągłej i wydajnej filtracji jak i wiele innych aspektów, które czynią nasz basen miejscem do którego zawsze chętnie wchodzimy. Dzielimy się wiedzą tak aby wszystkie wysiłki i starania, które podejmujecie Państwo w celu utrzymania swojego basenu w największej staranności zostały spełnione.

Jak stosować chemię do basenu?

Jak stosować chemię do basenu?

Jak ogrzewać basen?

Jak ogrzewać basen?

Jaką technologię wybrać?

Jaką technologię wybrać?

Jak buduje się basen?

Jak buduje się basen?

Specjaliści technologii basenowej

Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy posiadają doświadczenie i wiedzę, aby zapewnić najlepszą obsługę Twojego basenu. Nasza oferta, zawsze dostosowana jest do Twoich kompleksowych potrzeb i wymagań. Specjalistyczne doradztwo uważamy za podstawę partnerskiej współpracy, dzięki której obie strony - inwestor i wykonawca – osiągają zadowolenie z dokonanej realizacji . Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i usługami.

Opinie o nas

Nasze realizacje

Do każdej inwestycji jaką powierzają nam Klienci, podchodzimy z największą starannością oraz pełnym zaangażowaniem w proces zarówno planowania jak i budowy. Doskonała znajomość technologii basenowej oraz dostęp do najwyższej jakości produktów, które są podstawą niezawodnej pracy Państwa basenów, czynią nas jedną z najwyżej ocenianych firm instalacyjnych zarówno w województwie Śląskim.
Zobacz wybrane realizacje, które wykonaliśmy dla naszych Klientów.