Menu

Katalog

Włączone filtry:
Przykrycia basenowe

Warto zabezpieczyć basen przed zabrudzeniami oraz utratą ciepła. Oferowana przez nas folia oraz żaluzje są idealnym rozwiązaniem. Żaluzje mogą być wyposażone w ręczne i automatyczne rolki zwijające, co więcej rolka ta może być podwodna, umiejscowiona w dnie. Do wyboru jest wiele kolorów wykończenia oraz sposobów montażu. Folia zaś, w przypadku b...

Warto zabezpieczyć basen przed zabrudzeniami oraz utratą ciepła. Oferowana przez nas folia oraz żaluzje są idealnym rozwiązaniem. Żaluzje mogą być wyposażone w ręczne i automatyczne rolki zwijające, co więcej rolka ta może być podwodna, umiejscowiona w dnie. Do wyboru jest wiele kolorów wykończenia oraz sposobów montażu. Folia zaś, w przypadku basenów zewnętrznych, umożliwia również akumulację ciepła. Jest to najczęstsze, a zarazem najtańsze rozwiązanie. Dedykowane rolki zwijające są dostępne w różnych rozmiarach i wariantach, każdy dopasuje rozwiązanie do sowich potrzeb.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne, kompletne zadaszenia do basenów zewnętrznych. Zastosowanie takiego rozwiązania wydłuża możliwość korzystania z naszej ogrodowej strefy SPA o ponad 4 miesiące. Przykrycie basenu to same plusy, znacznie podwyższa wygodę korzystania, jednocześnie pozytywnie wpływa na koszty utrzymania.

Więcej

Przykrycia basenowe Jest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów