Pompy ciepła do basenu

Pompy ciepła bardzo wysokiej wydajności, przeznaczone dla basenów domowych.Fairland INVER X (z pełną technologią inverterową) są pompami powietrznymi, a ściślej mówiąc pompami typu powietrze/woda i wykorzystują jako dolne źródło (z którego ciepło jest pozyskiwane) powietrze atmosferyczne.
6 599,00 zł
Wysoki komfort i niskie koszty korzystania z wody basenowej Szczególnie wysoka efektywność pracy pomp ciepła: COP do 7,0 Łatwe i szybkie prace montażowe - bezpośrednie podłączenie wody Estetyczna i odporna na warunki zewnętrzne obudowa pompy ciepła Łatwy demontaż dla przechowywania urządzenia po sezonie pracy Cechą wyróżniającą urządzenia jest płynna...
Pompy ciepła do basenu

Pompa ciepła do basenu HEWALEX PCWB

3 770,00 zł
Wysoki komfort i niskie koszty korzystania z wody basenowej Łatwe i szybkie prace montażowe - bezpośrednie podłączenie wody Estetyczna i odporna na warunki zewnętrzne obudowa pompy ciepła Łatwy demontaż dla przechowywania urządzenia po sezonie pracy Sterownik Wi-Fi w komplecie 4 lata gwarancji Wybierz poniżej moc pompy ciepła do basenu.
Pompa ciepła do basenu...
Wysyłka w 24h
1 789,00 zł
Najmniejsza pompa ciepła na rynku do basenów ogrodowych typu Intex czy Bestway Lekka i kompaktowa Bezpieczny wyłącznik temperaturowy Gaz R32, 3-krotnie mniejsze GWP w porównaniu do starego R410A Podłączenie na wąż 32 mm 2 lata gwarancji na pompę, 5 lat na wymiennik i kompresor
Pompy ciepła bardzo wysokiej wydajności, przeznaczone dla basenów domowych.Fairland Inverter (z pełną technologią inverterową)są pompami powietrznymi, a ściślej mówiąc pompami typu powietrze/woda i wykorzystują jako dolne źródło (z którego ciepło jest pozyskiwane) powietrze atmosferyczne.
Pompy ciepła bardzo wysokiej wydajności, przeznaczone dla basenów domowych. Comfortline Inverter (z częściową technologią inverterową) są pompami powietrznymi, a ściślej mówiąc pompami typu powietrze/woda i wykorzystują jako dolne źródło (z którego ciepło jest pozyskiwane) powietrze atmosferyczne.
7 849,00 zł
Inwerterowe pompy ciepła TEBAS to urządzenia elektryczne, które wykorzystują energię cieplną w powietrzu do podgrzania wody w basenie. Są to uniwersalne, ekonomiczne, całoroczne pompy ciepła odpowiednie do wszystkich basenów.
Pompy ciepła do basenu

Pompa ciepła do basenu TEBAS

5 199,00 zł
POMPA CIEPŁA DO BASENU TEBAS - urządzenie elektryczne, które wykorzystuje energię cieplną w powietrzu do podgrzania wody w basenie.

Posiadanie prywatnego basenu na własnej posesji to luksus, na który może sobie pozwolić coraz więcej osób. Jednak korzystanie z niego jest w zdecydowanej mierze uzależnione od warunków pogodowych. Nie musi tak być. Popularnym rozwiązaniem staje się basenowa pompa ciepła, która wydłuża okres użytkowania basenu z kilku letnich tygodni do nawet kilku miesięcy. Obecnie na rynku dostępne są urządzenia specjalnie zaprojektowane z myślą o instalacjach basenowych - charakteryzują się nieco odmienną budową oraz optymalnie dobranymi parametrami technicznymi. W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji, a także parametrów i wielkości basenu konieczne będzie zastosowanie odmiennego urządzenia. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła do basenu marek Fairland, Hydro-Pro, Tebas.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z tego serwisu oraz do celów statystycznych.