Pompy ciepła do basenu

Pompa ciepła do basenu HEWALEX Inverterowa PCWBi
Wysyłka w 24h
Pompy ciepła do basenu

Pompa ciepła do basenu HEWALEX Inverterowa PCWBi

Hewalex
8 150,00 zł
Wysoki komfort i niskie koszty korzystania z wody basenowej Szczególnie wysoka efektywność pracy pomp ciepła: COP do 7,0 Łatwe i szybkie prace montażowe - bezpośrednie podłączenie wody Estetyczna i odporna na warunki zewnętrzne obudowa pompy ciepła Łatwy demontaż dla przechowywania urządzenia po sezonie pracy Cechą wyróżniającą urządzenia jest płynna...
Pompy ciepła do basenu

Pompa ciepła do basenu HEWALEX PCWB

Hewalex
3 970,00 zł
Wysoki komfort i niskie koszty korzystania z wody basenowej Szczególnie wysoka efektywność pracy pomp ciepła: COP do 7,0 Łatwe i szybkie prace montażowe - bezpośrednie podłączenie wody Estetyczna i odporna na warunki zewnętrzne obudowa pompy ciepła Łatwy demontaż dla przechowywania urządzenia po sezonie pracy 4 lata gwarancji Wybierz poniżej moc pompy...
Pompy ciepła Fairland INVERTER - PLUS (20 m3 - 170 m3 maks.objętości basenu)
Wysyłka w 24h
Pompy ciepła bardzo wysokiej wydajności, przeznaczone dla basenów domowych.Fairland Inverter (z pełną technologią inverterową)są pompami powietrznymi, a ściślej mówiąc pompami typu powietrze/woda i wykorzystują jako dolne źródło (z którego ciepło jest pozyskiwane) powietrze atmosferyczne.Do każdej pompy ciepła Bypass GRATIS !
Pompy ciepła Fairland Comfortline INVERTER (15 m3 - 90 m3 maks.objętości basenu)
Wysyłka w 24h
Pompy ciepła bardzo wysokiej wydajności, przeznaczone dla basenów domowych.Comfortline Inverter (z częściową technologią inverterową) są pompami powietrznymi, a ściślej mówiąc pompami typu powietrze/woda i wykorzystują jako dolne źródło (z którego ciepło jest pozyskiwane) powietrze atmosferyczne.Do każdej pompy ciepła Bypass GRATIS !
Pompy ciepła do basenu

Pompa ciepła do basenu TEBAS

Tebas
4 639,00 zł
POMPA CIEPŁA DO BASENU TEBAS - urządzenie elektryczne, które wykorzystujące energię cieplną w powietrzu do podgrzania wody w basenie.

Posiadanie prywatnego basenu na własnej posesji to luksus, na który może sobie pozwolić coraz więcej osób. Jednak korzystanie z niego jest w zdecydowanej mierze uzależnione od warunków pogodowych. Nie musi tak być. Popularnym rozwiązaniem staje się basenowa pompa ciepła, która wydłuża okres użytkowania basenu z kilku letnich tygodni do nawet kilku miesięcy. Obecnie na rynku dostępne są urządzenia specjalnie zaprojektowane z myślą o instalacjach basenowych - charakteryzują się nieco odmienną budową oraz optymalnie dobranymi parametrami technicznymi. W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji, a także parametrów i wielkości basenu konieczne będzie zastosowanie odmiennego urządzenia. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła do basenu marek Fairland, Hydro-Pro, Tebas.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z tego serwisu oraz do celów statystycznych.