Pompy ciepła do basenu

Pompa ciepła do basenu...
Wysyłka w 24h
Pompy ciepła do basenu

Pompa ciepła do basenu ogrodowego EcoStart ED35 (baseny do 12m3)

EcoStart
PSES013500
1 499,00 zł
Wysoka wydajność przy niewielkich wymiarach Współczynnik efektywności COP do 6.0 Przyjazny dla środowiska czynnik R32 Intuicyjny i prosty w użytkowaniu panel sterowania (aktualna temp. wody itd) Pracuje przy temperaturze powietrza od +10°C Wyposażony w odporny na chemię basenową tytanowy wymiennik ciepła Przyłącza wodne na wąż 32 mm (standard)...
Pompa ciepła do basenu ogrodowego Eco (baseny do 16 m3)
Wysyłka w 24h
1 599,00 zł
Najmniejsza pompa ciepła na rynku do basenów ogrodowych typu Intex czy Bestway Lekka i kompaktowa Bezpieczny wyłącznik temperaturowy Gaz R32, 3-krotnie mniejsze GWP w porównaniu do starego R410A Podłączenie na wąż 32 mm i 38 mm 2 lata gwarancji na pompę, 5 lat na wymiennik i kompresor
Pompy ciepła Fairland INVERTER - PLUS (20 m3 - 170 m3 maks.objętości basenu)
Wysyłka w 24h
Pompy ciepła bardzo wysokiej wydajności, przeznaczone dla basenów domowych.Fairland Inverter (z pełną technologią inverterową)są pompami powietrznymi, a ściślej mówiąc pompami typu powietrze/woda i wykorzystują jako dolne źródło (z którego ciepło jest pozyskiwane) powietrze atmosferyczne.
Pompy ciepła Fairland Comfortline INVERTER (15 m3 - 90 m3 maks.objętości basenu)
Wysyłka w 24h
Pompy ciepła bardzo wysokiej wydajności, przeznaczone dla basenów domowych.Comfortline Inverter (z częściową technologią inverterową) są pompami powietrznymi, a ściślej mówiąc pompami typu powietrze/woda i wykorzystują jako dolne źródło (z którego ciepło jest pozyskiwane) powietrze atmosferyczne.
Pompy ciepła do basenu

Pompa ciepła do basenu TEBAS

Tebas
4 639,00 zł
POMPA CIEPŁA DO BASENU TEBAS - urządzenie elektryczne, które wykorzystujące energię cieplną w powietrzu do podgrzania wody w basenie.

Posiadanie prywatnego basenu na własnej posesji to luksus, na który może sobie pozwolić coraz więcej osób. Jednak korzystanie z niego jest w zdecydowanej mierze uzależnione od warunków pogodowych. Nie musi tak być. Popularnym rozwiązaniem staje się basenowa pompa ciepła, która wydłuża okres użytkowania basenu z kilku letnich tygodni do nawet kilku miesięcy. Obecnie na rynku dostępne są urządzenia specjalnie zaprojektowane z myślą o instalacjach basenowych - charakteryzują się nieco odmienną budową oraz optymalnie dobranymi parametrami technicznymi. W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji, a także parametrów i wielkości basenu konieczne będzie zastosowanie odmiennego urządzenia. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła do basenu marek Fairland, Hydro-Pro, Tebas.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z tego serwisu oraz do celów statystycznych.