Ogrzewanie basenu

Morsowanie w Polsce staje się coraz popularniejsze, jednak wciąż jest to niszowe hobby. Człowiek z natury jest ciepłolubny, nie dziwi więc chęć kąpieli w ciepłych zbiornikach wodnych. Posiadając basen, też chcielibyśmy, aby woda w nim miała odpowiednią temperaturę.

Czytaj dalej
Ogrzewanie basenu
580 odsłony

Dezynfekcja basenu aktywnym tlenem

Woda w basenie, aby utrzymać swoją czystość, musi być uzdatniania mechanicznie (filtracja, ruch wody), jak i środkami chemicznymi. Dopiero tak skomponowany duet pozwoli nam na krystalicznie czystą wodę, wolną od glonów. Dlatego tak ważne jest, aby regularnie dezynfekować wodę.

Czytaj dalej
Chemia basenowa
299 odsłony

Pompa do basenu, co to, po co?

Basen w ogrodzie lub na działce w upalne dni to marzenie wielu osób. Jednak sporo z nich nie jest świadoma, że aby korzystać z uroków kąpieli przez całe lato, nie wystarczy postawić zbiornik i zalać go wodą. Trzeba również dbać o to, aby woda była krystalicznie czysta i nie tworzyły się w niej glony oraz drobnoustroje.

Czytaj dalej
Technologia Basenowa
668 odsłony

Zimowanie basenu, czyli jak zakończyć sezon

Koniec lata to wzmożony czas dla każdego. Dzieci idą do szkoły, kończy się sezon urlopowy. Nie możemy jednak zapomnieć o tym, że czeka nas sporo pracy nad tym, aby basen, z którym wiążemy tyle pięknych wspomnień przygotować na nadchodzące chłodne dni.

Czytaj dalej
Czyszczenie basenu
297 odsłony

Porównanie odkurzaczy basenowych Dolphin S100, S200, S300i, M400, M500

Wybór odkurzaczy na rynku jest tak duży, że można się w tym wszystkim pogubić. Powiemy Ci czym różnią się poszczególne modele odkurzaczy renomowanej marki Dolphin. Dzięki temu poradnikowi wybierzesz idealny model, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb.

Czytaj dalej
Czyszczenie basenu
387 odsłony

Zielona woda w basenie - Porady i sugestie specjalistów

Częstym problemem związanym z utrzymaniem wody basenowej jest występowanie glonów, czego bezpośrednim następstwem jest zielony odcień wody oraz śliski nalot na ścianach i dnie basenu

Czytaj dalej
Problemy z wodą
2853 odsłony

Chemia do wanny SPA | Jacuzzi - jaką wybrać i jak używać?

Beztroski relaks w jacuzzi to tylko jedna strona medalu. Bezpieczne korzystanie z wanny SPA wiąże się z regularnym czyszczeniem i konserwacją. Podpowiemy jaką chemię wybrać oraz jak powinno się ją stosować. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się czystą i bezpieczną dla zdrowia wodą.

Czytaj dalej
Spa i Wellness
1961 odsłony

Czyszczenie basenu - Porady specjalistów techniki basenowej

Nie ma nic gorszego od brudnego basenu i narastających tego tytułu problemów z jego użytkowaniem. W szczególności doprowadzenie go do nieskazitelnej czystości. Jako doświadczona firma serwisująca i budująca baseny już 15 lat, przygotowaliśmy poradnik na co należy zwrócić uwagę oraz jakie produkty i środki chemiczne dają zamierzony efekt.

Czytaj dalej
Czyszczenie basenu
976 odsłony

Basen prywatny Niveko - Rybnik

Czytaj dalej
Realizacje budowy basenów
353 odsłony

Basen prywatny - Mikołów

Czytaj dalej
Realizacje budowy basenów
282 odsłony