Elektroda / Sonda pH Dinotec

Elektroda / Sonda Redox Dinotec (z systemem odprowadzającym)

PSD0111-102-01
540,00 zł
439,02 zł netto

Elektroda Redox z systemem odprowadzającym do urządzeń Dinotec takich jak:

- Poolcontrol 1500

- Rx1000

- dsc ECO Redox

Podłączenie elektryczne sondy: 2-biegunowy SN6

Sonda oryginalna, ekstremalnie trwała.

  • Bezpieczne i Szybkie Płatności Bezpieczne i Szybkie Płatności

Opis

Aby przedłużyć żywotność sond pomiarowych zalecamy stosowanie specjalną pastę oraz płyn do czyszczenia sond (towary te znajdziesz w produktach powiązanych)

Szczegóły produktu

O Firmie Dinotec

Firma dinotec GmbH należy do wiodących międzynarodowych specjalistów technologii wodnej i basenowej. Głównym kierunkiem działań, jakie firma postawiła sobie za cel, jest stworzenie przez dinotec oferty rozwiązań systemowych pozwalających na zredukowanie kosztów operacyjnych, objęcie roli pioniera w rozwijaniu technologii ekonomicznych, przyjaznych dla środowiska i szczególnie bezpiecznych dla zdrowia. Wachlarz oferowanych przez firmę produktów gwarantuje kompletny proces uzdatniania wody i oczyszczania zbiorników wodnych po pielęgnację basenów. Dzięki swoim innowacyjnym systemom zarządzania i sterowania firma ma wiodącą pozycję na rynku. Wraz ze stworzeniem pierwszego systemu Niedrig-Energie-Pool System firma dinotec GmbH wyznaczyła nową drogę w całej swojej branży.

Kolejną perełką firmy dinotec GmbH jest opracowanie technologii z zastosowaniem elektrolizy. Systemy firmy dinotec od lat należą do wiodących na rynku. Wraz z opatentowaną technologią Marathontechnik mają wyraźną szansę na wyprzedzenie konkurencji. Pięcioletnia gwarancja na te systemy wyraźnie pokazuje, że firma stawia na jakość. W Polsce istnieje już wiele instalacji wykorzystujących technologię elektrolityczną firmy dinotec.

Drugim filarem działalności firmy jest dezynfekcja wody pitnej. Bogata oferta urządzeń instalacyjnych (technologia elektrolizy, technologie z wykorzystaniem dwutlenku chloru, ozonu, promieni UV oraz chloru gazowego) oraz kompetencje w zakresie wiedzy proceduralnej są tu podstawą dla projektów międzynarodowych i dla klientów firmy – specjalistów z Hesji.

Dinotec produkuje elektrody i sondy do urządzeń pomiarowych do basenu, które znaleźć mogą państwo w naszym sklepie.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z tego serwisu oraz do celów statystycznych.