Lampa basenowa WHITE EDITION EURO LED

Lampa basenowa Tebas White Edition Euro ramka biała LED (komplet)

PSB24400LED6000K
699,00 zł
568,29 zł netto

Lampa do basenu LED Tebas Euro White Edition - szeroki wybór energooszczędnych żarówek LEDowych.

 

Komplet zawiera:

 • wkład od niszy wraz z żarówką LED
 • uniwersalną niszę
 • kołnierz dociskowy
 • potrzebne uszczelki i śruby
 • peszel ochronny kabla
 • kabel o długości 2,2 mb

Lampa White Edition żarówka

 • Bezpieczne i Szybkie Płatności Bezpieczne i Szybkie Płatności

Opis

Lampa do basenu LED Euro White Edition wraz z maskownicą z białego tworzywa oraz żarówką LED jest lampą uniwersalną, przystosowaną do montażu w każdym typie basenu.

Kompletna lampa podwodna, dostarczana ze wszystkimi elementami montażowymi, wykonana jest z wysokiej jakości plastiku, który jest odporny na agresywne działanie chemii basenowej oraz wody solankowej.

 

W skład dostarczanego zestawu nie wchodzi transformator, który trzeba odpowiednio dobrać i osobno nabyć. Bardzo ważne jest aby transformator (dedykowany do lamp basenowych) był o odpowiednich właściwościach i parametrach, ponieważ to on decyduje o jakości oświetlenia oraz żywotności żarówki.

 

Oświetlenie basenu lampami z żarówkami LED to całkowicie nowy sposób oświetlenia basenu. Diody LED w niesamowity sposób rozświetlają toń wody. Szczególną zaletą tego rodzaju oświetlenia jest bardzo długa żywotność żarówek, mały pobór prądu oraz bezproblemowość obsługi

 

Ilość zamontowanych lamp (źródeł światła) zależy od wielkości basenu oraz pożądanej wielkości strumienia światła. Przyjmuje się, dla uzyskania optymalnego oświetlenia, instalowanie jednej lampy basenowej na każde 25 - 35 m2 powierzchni wody. Bardzo ważne jest, aby do lamp odpowiednio dobrać dobrej klasy transformatory, które w zasadniczym stopniu decydują o jakości oświetlenia oraz żywotności zamontowanej żarówki.

Decydując się na lampy basenowe wyposażone w żarówki LED, należy pamiętać, że pierwotne, dosyć wysokie koszty zakupy, szybko rekompensują się podczas bieżącej, codziennej eksploatacji. 

 

Lampy LED do basenu odznaczają się dużą sprawnością, która wynosi 25%. Sprawność to stosunek emitowanej mocy światła do użytej energii elektrycznej.

Również skuteczność świetlna przemawia na ich korzyść, otóż lampa LED charakteryzuje się skutecznością na poziomie 100 lm/W, gdy standardowa, tradycyjna żarówką ma 15 lm/W. Skuteczność świetlna określa stosunek emitowanego strumienia świetlnego do pobieranej energii elektrycznej.

 

Żarówki LEDowe, będące elementem kompletnej lampy do basenu Tebas, charakteryzują się:

 • unikalnym światłem, który zachwyca i tworzy wyjątkowo ekskluzywny nastrój w basenie
 • posiadają wydajny i bezkorozyjny radiator, który zapewnia efektywne odprowadzenie ciepła z układu, jednocześnie zwiększając żywotność żarówki
 • wysoką emisją jakości światła
 • szczelnością i wysoką jakością wykonania, opartą na komponentach dobrej klasy

 

W ofercie posiadamy wszystkie części zamienne do tego modelu lampy.

 

Usługa montażu lamp przez naszą firmę - Poolsystem?

Skontaktuj się z nami Kontakt

Szczegóły produktu

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Serwis wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z tego serwisu oraz do celów statystycznych.