BAYROL SPATIME pH Plus 1kg

BAYROL SPATIME pH Plus - do podwyższania pH wody w Wannie SPA - opak. 1 kg

PSF5594550
Wysyłka w 24h
31,99 zł
26,01 zł netto

BAYROL SPATIME pH Plus do Wanny SPA

 

  • pH-Plus służy do podwyższania wartości pH wody w wannach SPA i basenach kąpielowych
  • warunkiem skutecznej dezynfekcji i uzyskania dobrej jakości wody jest utrzymywanie wartości pH w zakresie 7,0 – 7,6.
  • opakowanie: 1 kg
Opakowanie

  • Bezpieczne i Szybkie Płatności Bezpieczne i Szybkie Płatności

Opis

BAYROL SPATIME pH-Plus służy do podwyższania wartości pH wody w wannach SPA i basenach kąpielowych. Warunkiem skutecznej dezynfekcji i uzyskania dobrej jakości wody jest utrzymywanie wartości pH w zakresie 7,0 – 7,6.

BAYROL SPATIME pH-Plus jest produktem o wysokiej jakości i czystości chemicznej. Nie zanieczyszcza i nie powoduje zmętnienia wody. Jest szybko i całkowicie rozpuszczalny w wodzie i bardzo poręczny w użyciu. Preparat zawiera węglan i dwuwęglan sodu i ma wygląd małych, białych i bezwonnych granulek.

 

STOSOWANIE:

  • pH Plus należy dozować porcjami do wody w pobliżu dysz dopływowych lub w wielu miejscach basenu podczas pracy pompy obiegowej
  • preparatu nie należy dozować przed filtrem
  • po dozowaniu należy odczekać co najmniej 2 godziny i skontrolować wartość pH. W razie zbyt niskiego odczynu dozowanie należy powtórzyć
  • w celu obniżenia odczynu o 0,1 pH potrzeba 10 g pH-Plus na 1 m³ wody

Szczegóły produktu

4008367945503

O Firmie Bayrol

Bayrol to Niemiecka firma założona w 1927 roku. Ich dewiza brzmi: Bayrol zapewni ci najlepsze rozwiązania dla wody twojego basenu oraz spa. Bayrol to lider wśród produkcji automatycznych pomp i stacji dozująych, urządzeń do uzdatniania wody oraz chemii basenowej. Urządzenia Bayrol Analyt, Bayrol PoolManager oraz Bayrol Poolrelax to najlepsze urządzenia na rynku jeżeli chodzi o autmatyzację uzdatniania wody basenu i spa. 

Od wielu lat firma BAYROL jest prekursorem nowych technologii uzdatniania i dezynfekcji wody basenowej chlorem i tlenem. Dotyczy to zarówno udoskonalania już istniejących produktów, jak też wprowadzania na rynek całkowicie nowych koncepcji uzdatniania wody basenowej stosowanych zwłaszcza do basenów prywatnych. Dział Badań i Rozwoju firmy dba o to, aby nowe lub ulepszone produkty uzupełniały dotychczasowy asortyment lub zastępowały przestarzałe technologie, surowce i opakowania.

Jakość ponad wszystko to dewiza niemieckiego producenta. Wszystkie produkty są produkowane w Europie, z wykorzystaniem najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Produkowane przez nich urządzenia kontrolno-pomiarowe, takie jak Analyt, Poolmanager, Poolrelax, są niedoścignionym wzorem dla większość producentów. Charakteryzują się bezawaryjnością i utrzymaniem wody basenowej w idealnej kondycji, dzięki dokładnym pomiarom i idealnym dozowaniem wysokiej jakości chemii basenowej.  

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Serwis wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z tego serwisu oraz do celów statystycznych.