BAYROL SPATIME Hardness Stabiliser 1l (stabilizator twardości)

BAYROL SPATIME Hardness Stabiliser - przeciw osadom wapnia w Wannie SPA - opak. 1l

PSF5518200
Wysyłka w 24h
53,99 zł
43,89 zł netto

BAYROL SPATIME Hardness Stabiliser do Wanny SPA

 • zapobiega wytrącaniu i odkładaniu się związków powodujących twardość wody, a zwłaszcza związków wapnia
 • przez jego stosowanie można zapobiec zmętnieniu wody i osadzaniu się związków wapnia w wannach SPA i basenach, filtrach i wymiennikach ciepła.
 • opakowanie: 1 L
Opakowanie

 • Bezpieczne i Szybkie Płatności Bezpieczne i Szybkie Płatności

Opis

Produkt Bayrol Hardness Stabiliser zapobiega wytrącaniu i odkładaniu się związków powodujących twardość wody w wannie SPA, a zwłaszcza związków wapnia. Przez jego stosowanie można zapobiec zmętnieniu wody i osadzaniu się związków wapnia w wannach SPA i basenach, filtrach i wymiennikach ciepła.

Ponadto Bayrol Hardness Stabiliser dodany odpoiednio wcześnie wiąże jony metali zawarte w wodzie i tym samym zapobiega zabarwieniom wody. Jest to szczególnie istotne w przypadku, gdy do napełniania i uzupełniania wody w basenie używana jest nieuzdatniona woda studzienna.

 

STOSOWANIE:

 • Hardness Stabiliser należy dozować zaraz po napełnieniu wanny SPA przy włączonej pompie obiegowej.
 • Dozowanie zależy od twardości wody i wynosi 20 – 30 ml na 1 m3 wody w wannie SPA:
  • 15 – 20 dH - 20 ml/m3
  • 20 – 25 dH - 25 ml/m3
  • > 25 dH - 30 ml/m3
 • Przy temperaturach wody powyżej 28 C zaleca się zwiększenie dozowanych ilości od 30% do 50%.
 • Kolejne dozowania zależą od ilości dodawanej świeżej wody.

Szczegóły produktu

4008367182007

O Firmie Bayrol

Bayrol to Niemiecka firma założona w 1927 roku. Ich dewiza brzmi: Bayrol zapewni ci najlepsze rozwiązania dla wody twojego basenu oraz spa. Bayrol to lider wśród produkcji automatycznych pomp i stacji dozująych, urządzeń do uzdatniania wody oraz chemii basenowej. Urządzenia Bayrol Analyt, Bayrol PoolManager oraz Bayrol Poolrelax to najlepsze urządzenia na rynku jeżeli chodzi o autmatyzację uzdatniania wody basenu i spa. 

Od wielu lat firma BAYROL jest prekursorem nowych technologii uzdatniania i dezynfekcji wody basenowej chlorem i tlenem. Dotyczy to zarówno udoskonalania już istniejących produktów, jak też wprowadzania na rynek całkowicie nowych koncepcji uzdatniania wody basenowej stosowanych zwłaszcza do basenów prywatnych. Dział Badań i Rozwoju firmy dba o to, aby nowe lub ulepszone produkty uzupełniały dotychczasowy asortyment lub zastępowały przestarzałe technologie, surowce i opakowania.

Jakość ponad wszystko to dewiza niemieckiego producenta. Wszystkie produkty są produkowane w Europie, z wykorzystaniem najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Produkowane przez nich urządzenia kontrolno-pomiarowe, takie jak Analyt, Poolmanager, Poolrelax, są niedoścignionym wzorem dla większość producentów. Charakteryzują się bezawaryjnością i utrzymaniem wody basenowej w idealnej kondycji, dzięki dokładnym pomiarom i idealnym dozowaniem wysokiej jakości chemii basenowej.  

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Serwis wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z tego serwisu oraz do celów statystycznych.