Piec do sauny HARVIA THE WALL E
Piec Harvia The Wall charakteryzuje się czystym, opływowym kształtem, który odzwierciedla skandynawski minimalizm. The Wall wymaga niewielkiej przestrzeni wewnątrz sauny. Piec ten został stworzony z naciskiem na funkcjonalność. Konstrukcja i materiał, z którego wykonany jest piec Wall, są mocne i trwałe. Komponenty umieszczone są w dolnej części grzejnika, co chroni je przed wysoką temperaturą i wilgocią. Struktura elementu grzejnego została zaprojektowana tak, aby wytrzymać Długotrwałe, wydajne grzanie. Dołączony stelaż ścienny określa minimalną bezpieczną odległość grzejnika od podłogi. Instalacja grzejnika jest szybka i łatwa.
Kamienie do pieca GRATIS !
Zamawiając w naszym sklepie kamienie do tego pieca otrzymasz za darmo.
Sterownik pieca do sauny Harvia Xenio
Harvia Xenio to jednostka sterująca z dotykowym panelem sterowania. Xenio zapewnia nowoczesny i subtelnie stylowy interfejs użytkownika do sterowania sercem sauny, czyli piecem.
Stylowy, mały, ale przejrzysty dotykowy panel sterowania można łatwo zainstalować tam, gdzie jest potrzebny: w saunie, w kabinie prysznicowej, w garderobie, a nawet w salonie. Panel sterowania pozwala jednym spojrzeniem sprawdzić, czy w saunie panuje odpowiednia temperatura.
Panel sterowania umożliwia sterowanie nie tylko temperaturą, ale również innymi funkcjami sauny, takimi jak oświetlenie i wentylator.
Dane Techniczne
Model | SW45E + XENIO | SW60E +XENIO | SW90E + XENIO |
Moc | 4,5 kW | 6 kW | 9 kW |
Wielkość Sauny | do 6 m3 | do 8 m3 | do 14 m3 |
Ilość Kamieni | 20 kg | ||
Sterownik | zewnętrzny - XENIO | ||
Wymiar (szer x wys x głęb) | 380 x 610 x 260 [mm] | 380 x 700 x 260 [mm] | |
Zasilanie | 400 V 3N~ | ||
Przewód Zasilający | 5 x 1,5 mm2 | 5 x 1,5 mm2 | 5 x 2,5 mm2 |
Bezpiecznik | 3 x 10 A | 3 x 10 A | 3 x 16 A |
Zasilanie 1 - faza | 230V 1N~ | ||
Przewód Zasilający | 3 x 6 mm2 | 3 x 10 mm2 | 3 x 10 mm2 |
Bezpiecznik | 1 x 25 A | 1 x 35 A | 1 x 50 A |
Gwarancja | 24 miesiące |
Wymiary
mm | A | B | C | D | E |
SW45E | 20 | 35 | 35 | 80 | 1200 |
SW60E | 30 | 40 | 50 | 80 | 1200 |
SW90E | 30 | 80 | 80 | 80 | 1200 |
Produkty powiązane
Zestaw akcesoriów do sauny (ceber, chochla, termo-higrometr) ze stali nierdzewnej HARVIA
Potrzebujesz pomocy?
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje zapytanie, skorzystaj z formularza poniżej i napisz jak możemy Ci pomóc? Zapewniamy szybki kontakt i kompleksową obsługę.
Chemia do wanny SPA | Jacuzzi - jaką wybrać i jak używać?
Beztroski relaks w jacuzzi to tylko jedna strona medalu. Bezpieczne korzystanie z wanny SPA wiąże się z regularnym czyszczeniem i konserwacją. Podpowiemy jaką chemię wybrać oraz jak powinno się ją stosować. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się czystą i bezpieczną dla zdrowia wodą.
Read moreTomasz Tomkowicz
Specjalista Technologii Basenowej
Dziękuję, że przeczytałeś nasz artykuł, jeżeli masz więcej pytań lub potrzebujesz bardziej specjalistycznej pomocy - napisz do mnie korzystając z formularza.
Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Każdy nam odmawiał pomocy, nawet firma montująca basen. Pool system zjawił się i doprowadził basen sprzed paru lat do stanu używalności, co więcej dokonał napraw uszczelniających co spowodowało ze basen stał się w pełni sprawny. Naprawdę polecam !
Bardzo miła i sympatyczna obsługa oraz fachowe doradztwo techniczne.
Bardzo profesjonalna i cierpliwa obsługa. Odbierają telefony, wszystko dokładnie wytłumaczą, wysyłają praktycznie na drugi dzień każdą część którą potrzebuje klient. Pan Krzysztof z serwisu rzetelnie podpowie co zrobić i jak rozwiązać swój basenowy problem, jeśli chcemy majstrować przy basenie sami. Pan Paweł i Marcin też skarbnica wiedzy technologii basenowej. Dobre ceny. Polecam firmę i pozdrawiam zespół POOLSYSTEM
Jak budujesz basen to to miejsce jest dla ciebie, osprzęt, doradztwo i miła obsługa.
Super obsługa doradzi pomoże,ceny na duży plus .Polecam
Bardzo mili ludzie, to naprawdę profesjonaliści. Nie lubię zakupów, ale spotkanie z Nimi było bardzo przyjemne.