List of products by brand Hotspring

Wanny spa z hydromasażem HotSpring są najpopularniejszymi domowymi wannami SPA na świecie. Produkowane przez firmę Watkins Manufacturing Corporation w Kalifornii. Wanny HotSpring zajmują pozycję lidera w sferze produkcji wanien SPA na świecie, co potwierdza trzykrotnie prestiżową nagrodę JOHN HOLCOMB SILVER za wprowadzone innowacje technologiczne. Wszystkie urządzenia i wanny z hydromasażem HotSpring Spa są certyfikowane i produkowane według najwyższych międzynarodowych standardówzgodnie z normą ISO 9001:2008. Każde akcesorium SPA oraz każda wanna SPA z hydromasażem HotSpring zostały zbudowane oraz zaprojektowane z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Filtr kartuszowy do Wanny SPA Darlly SC753
Wysyłka w 24h
Filtry do Wanny SPA

Filtr do Wanny SPA Darlly SC753

Hotspring
SC753
148,00 zł
Filtr Kartuszowy SC753 do Wanny SPA producenta Darlly. Kod Darlly: 52512 Dla Wanien SPA Jazzi SPA Góra      zamknięta       Dół gwint zew. 5 cm Długość 18 cm Średnica 14 cm Kod Darrly 52512 Kod Pleatco PJZ16-F2
87 476,00 zł
Wanna SPA HotSpring - Grandee HD NXT - to duża, siedmiostanowiskowa wanna SPA, projektowana zgodnie z koncepcją Barrier-Free. Wyposażona jest w 2 Motomasaże i komplet wszystkich rodzajów dysz - precyzyjne, rotacyjne, wysokiego ciśnienie - oferowanych w HotSpring SPA. Wanna dodatkowo wyposażona jest w podświetloną kaskadę spadających strumieni wody....
HotSpring - seria HighLife - model Envoy NXT zaprojektowana dla jednoczesnego korzystania przez 5 osób. Wanna o dużej sile hydromasażu i pełnym wyposażeniu w systemy dysz. Wyposażona w system Fontana™, na który składają się trzy podświetlone diodami LED łuki wodne. W dodatkowym wyposażeniu posiada system SpAudio™.
HotSpring - seria HighLife - model Grandee HD to duża siedmiostanowiskowa wanna, wyposażona w 2 Motomasaże i komplet wszystkich rodzajów dysz oferowanych w HotSpring® Spa. Wanna wyposażona w system WellSpring™ (z wyjątkiem modeli Endurol®), gdzie kaskada spadających strumieni wody jest podświetlona dodatkowym światłem. W opcji system SpAudio™.
HotSpring - seria HighLife - model Envoy HD to wyposażona w wyprofilowaną leżankę i fotel masujący wanna SPA, zapewniająca relaks 5 osobą. Dwie pompy strumieniowe o mocy 2,5 KM każda zasilają 39 dysz. Podświetlane strumienie BellaFontanna oraz iluminowana woda w niecce dopełniają efektu relaksacji.
HotSpring - seria HighLife - model ARIA HD to pięciostanowiskowa wanna wyposażona w bardzo szeroką gamę dostępnych dysz, dzięki czemu zapewnia zróżnicowany rodzaj masażu. 3,5 calowy kolorowy wyświetlacz LCD czyni kontrolę łatwą i przyjemną. Doskonałą czystość wody zapewnią filtry Tri-X. Jest to specjalny jubileuszowy model.
HotSpring - seria HighLife - model Vanguard HD to pięciostanowiskowa wanna, wyposażona w 2 Motomasaże wraz z dyszami szyjnymi umożliwiająca jednoczesne korzystanie z masażu kręgosłupa i szyi dwóm osobom. Wanna wyposażona w system WellSpring™ (z wyjątkiem modeli Endurol®), gdzie kaskada spadających strumieni wody jest podświetlona dodatkowym światłem. W...
HotSpring - seria HighLife - model Sovereign HD to jeden z najpopularniejszych modeli wanny średniej wielkości. Zarprojektowany został dla 6 osób. Wanna wyposażona jest w 7 różnorodnych typów dysz, zaczynając od dysz szynyj, aż po bicz masujący stopy. Dodatkowo wyposażona jest w podświetloną kaskadę spadającyh strumieni wody.
HotSpring - seria HighLife - model Triumph HD to zupełnie nowy czteroosobowy model dla osób, które wymagają czegoś większego niz trzyosobowy model Jetsetter. Oferuje dwie profilowane, bardzo wygodne leżanki oraz dwa komfortowe siedziska. Posiada wiele dysz, rozbudowany system podświetlenia oraz zaawansowany system filtracji.
HotSpring - seria HighLife - model Prodigy HD to przestronan pięciostanowiskowa wanna wyposażona w 19 dysz. Kilka typów dysz dostarcza różnorodnego masażu, a kształt niecki zaprojektowany w systemie BarrierFree, nie ogranicza możliwości przemieszczania się pomiędzy stanowiskami. Dodatkowym wyposażeniem jest czterosterfowe oświetlenie dające możliwość...
85 905,00 zł
HotSpring - seria Limelight - model GLEAM to wyjątkowe urządzenie SPA zaprojektowane aż dla 8 osób. Niecka została wykonan z najwyższej jakości akrylu. Wanna wyposażona jest w wygodną leżankę i siedziska pozwalające korzystać z różnorakiego rodzaju masażu oferowanego przez 73 dysze. Dopelnieniem jest zaawansowany system oświetlenia wewnętrzengo oraz...
HotSpring - seria Limelight - model Pulse DUAL to duża wanna SPA z dwiema leżankami. Urządzenie zaskakuje jakością wykonania oraz bogatym wyposażeniem. Za relaks ciała odpowiada 50 dysz oraz system podświetlenia niecki. Opcjonalnie moża wyposażyć ją w bezprzewodowy system audio.
56 205,00 zł
HotSpring - seria Limelight - model Flair to sześciostanowiskowa wanna wyposażona w 41 różnorakiego typu dysz. Woda podświetlana jest 30 punktowym systemem iluminacji. Wanną steruje się za pośrednictwem panelu sterowania. Dodatkowo wyposażona jest w szymiący, podświetlony wodospad. 
48 767,00 zł
HotSpring - seria Limelight - model Glow to czteroosobowa wanna SPA stworzona dla tych, którzy cenią sobie prostotę i kunsztowne wykonanie. Wanna jest bardzo zaawansowana technologicznie i wyposażona wiele funkcji. Masażu dostarcza 30 dysz, woda podświetlona jest ledowymi punktami, zaś szumiący wodospad jest dopełnieniem bogatego wyposażenia. 
49 552,00 zł
HotSpring - seria HotSpot - model Tempo to wygodna i estetyczna wanna wykonana w technologii zapewniającej bezawaryjne użytkowanie przez lata. Akrylowa niecka wyposażona jest w ergonomiczne siedziska z miękkimi zagłówkami. Dwie pompy strumieniowe napędzają liczne dysze, a czytelny sterownik z wyświetlczem jest łatwy w obsłudze.
46 619,00 zł
HotSpring - seria HotSpot - model Relay to wygodna i estetyczna wanna wykonana w technologii zapewniającej bezawaryjne użytkowanie przez lata. Akrylowa niecka wyposażona jest w ergonomiczne siedziska z miękkimi zagłówkami. Dwie pompy strumieniowe napędzają liczne dysze, a czytelny sterownik z wyświetlczem jest łatwy w obsłudze.
HotSpring - seria HotSpot - model Square-TX to mała wanna SPA, która pomimo swoich niewielkich rozmiarów wyposażona jest w funkcje dużo większych odpowiedników. Świetnie sprawdza się jako element małego przydomowego SPA czy salonu kąpielowego. Kwadratowy SX jest idealnym rozwiązaniem dla niedużego tarasu czy dopełnieniem okolicy basenu.
HotSpring - seria HotSpot - model Triangle-TX to mała wanna SPA, która pomimo swoich niewielkich rozmiarów wyposażona jest w funkcje dużo większych odpowiedników. Jej kompaktowe wymiary, dzięki którym przechodzi przez standardowy otwór drzwiowy, idealnie wpasowują się do małego domowego SPA czy salonu kompielowego. 
38 343,00 zł
HotSpring - seria HotSpot - model Stride to kompaktowa wanna SPA przeznaczona dla 3 osób. Wyposażona jest w jedną wydajną pompę strumieniową, która płynnie napiędza 18 dysz rozmieszczonych na 3 komfortowych siedziskach. Akrylowa niecka podświtelana jest w wielu kolorach, a woda jest krystalicznie czysta dzięki filtracji kartuszowej.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z tego serwisu oraz do celów statystycznych.