Środek do basenu na zimę CALZELOS 30L...

Środek do basenu na zimę CALZELOS 30L CHEMOFORM

Chemoform CALZELOS - środek na przezimowanie wody w basenach odkrytych

 

 • bezfosforanowy
 • przeciwdziała nadmiernemu osadzaniu się zanieczyszczeń atmosferycznych i organicznych na ścianach basenu
 • zapobiega korozji, niszczeniu fug i ułatwia przygotowanie basenu do sezonu letniego
 • opakowania: 10l, 30l
0701-030
wysyłka 24h
Kurier: 18 PLN
529,99 zł
Brutto

Opis

Chemoform CALZELOS do zimowania basenu - bezfosforanowy środek na przezimowanie wody w basenach odkrytych, przeciwdziała nadmiernemu osadzaniu się zanieczyszczeń atmosferycznych i organicznych na ścianach basenu, zapobiega korozji, niszczeniu fug i ułatwia przygotowanie basenu do sezonu poprzez oszczędność na czasie i środkach chemicznych.

 

ZALETY:

 • działa przeciw powstawaniu glonów, wodorostów i odpornych ich odmian w czasie zimowej przerwy w eksploatacji
 • zapobiega krystalizowaniu się soli mineralnych
 • ułatwia czyszczenie po okresie zimowym
 • przeciwdziała zarastaniu w basenie fug, rogów, kantów

 

STOSOWANIE:

 • ustawić wartość pH wody na 7,0 – 7,4
 • lustro wody opuścić około 20 cm poniżej poziomu otworów wlewowych wzgl. przewodów rurowych!
 • lustro wody, powinno być na tyle nisko, aby w razie padających obfitych deszczów, poziom nie podwyższył się do wysokości tychże wlewów

Szczegóły produktu

Przeznaczenie
czyszczenie
Forma produktu
w płynie
Opakowanie
30 L

O firmie Chemoform

Chemoform to producent autorskich środków do uzdatniania wody basenowej oraz spa. Działa na rynku już od 50 lat. W ofercie firmy, znajdziemy wysokiej jakości chemię basenową oraz środki chemiczne do wanien SPA. Dodatkowo posiadają szeroki wybór zapachów do saun i łaźni parowych oraz kosmetyków dla centrów SPA&Wellness. Chemoform to kompromis pomiędzy jakością a ceną. 

Głównym zakresem działalności Chemoform AG jest produkcja i sprzedaż  produktów chemii basenowej. Chemoform ma kompetencje w zakresie chemii i techniki basenowej, które opierają się na ponad 50 letnim doświadczeniu nabytym na rynku niemieckim. Przełożeniem tych doświadczeń jest stały rozwój firmy Chemoform w Polsce, gdzie działa od roku 1999. W ofercie firmy znajdziemy zarówno środki do stosowania w basenach publicznych, jak i prywatnych. Profesjonalne środki firmy Chemoform Polska wytwarzane są według najwyższych norm i standardów obowiązujących na terenie Unii Europejskiej.

Przez lata asortyment ciągle się rozszerza także o instalacje basenowe wraz z wyposażeniem technicznym. W ofercie znajdą Państwo elementy oświetlenia basenowegourządzenia kontrolno-pomiarowe, systemy filtracji,  atrakcje basenowe oraz inne wyposażenia. Od roku 2017 Chemoform AG jest jedynym oficjalnym dystrybutorem marki DINOTEC w Polsce, należącym do czołówki specjalistów w dziedzinie technologii wody i techniki basenowej. 

Chemoform jest również producentem i dystrybutorem produktów marki własnej LACOFORM - wysokiej jakości preparatów zapachowych i kosmetycznych do saun, łaźni parowych oraz wanien do hydromasażu. Każdy z zapachów powstaje z naturalnych olejków eterycznych pochodzenia roślinnego, odznaczających się najwyższą jakością oraz wysoką intensywnością zapachową.

Komentarze (0)

Brak opinii