Menu
Atrakcje

Basen już nie tylko pływanie, to relaks, masaż oraz rozrywka. Tych doznań dostarczą nam atrakcje, które możemy zamontować w niecce basenowej. Do wyboru jest bardzo szerokie spektrum urządzeń, zarówno do masażu wodnego, jak i powietrznego. W naszej ofercie znają Państwo tajfuny, wylewki, ławki masażu, kurtyny wodne oraz wiele innych kompletnych u...

Basen już nie tylko pływanie, to relaks, masaż oraz rozrywka. Tych doznań dostarczą nam atrakcje, które możemy zamontować w niecce basenowej. Do wyboru jest bardzo szerokie spektrum urządzeń, zarówno do masażu wodnego, jak i powietrznego. W naszej ofercie znają Państwo tajfuny, wylewki, ławki masażu, kurtyny wodne oraz wiele innych kompletnych urządzeń.

Spektrum wyboru jest naprawdę bardzo duże. Rozróżniamy masaże wykonane z tworzywa, stali i brązu. Oczywiście te drugie są trwalsze i bardziej solidne. Naszą ofertę opieramy jedynie na europejskich producentach, których urządzenia są sprawdzone i godne polecenia. Zastosowanie atrakcji znacznie podwyższy atrakcyjność obiektu, a co najważniejsze zadowolenie domowników, czy klientów.

Więcej

Atrakcje Jest 81 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 81 elementów