Chemoform METAL MAGIC 1L

Chemoform METAL MAGIC - usuwa żelazo, miedź z wody w basenie - opak. 1l

PSC1091-001
Wysyłka w 24h
47,00 zł
38,21 zł netto

Chemoform METAL MAGIC do basenu - usuwa żelazo, miedź, srebro i inne metale z wody basenowej i ze ścian basenów bez potrzeby jego opróżniania.

  • Nie niszczy folii PVC, glazury, farb chlorokauczukowych i stali szlachetnej
  • obniża twardość wody
Opakowanie

  • Bezpieczne i Szybkie Płatności Bezpieczne i Szybkie Płatności

Opis

Chemoform METAL MAGIC do basenu - usuwa żelazo, miedź, srebro i inne metale z wody basenowej i ze ścian basenów bez potrzeby jego opróżniania.

 

ZALETY:

  • obniża ogólną twardość wody
  • usuwa wyłącznie osady nieorganiczne

 

STOSOWANIE:

  • zaleca się, aby przed zastosowaniem środka podwyższyć wartość pH wody do 7,5.
  • w celu usunięcia osadów lub metali należy dozować produkt Metal Magic w proporcji 0,3 – 0,6 litra na 10 m3 wody
  • dozować równomiernie do przepływającej wody
  • pompę filtrującą włączyć na co najmniej 48 godzin, następnie wypłukać filtr, skontrolować wartość pH i w razie potrzeby skorygować

Szczegóły produktu

O Firmie Chemoform

Chemoform to producent autorskich środków do uzdatniania wody basenowej oraz spa. Działa na rynku już od 50 lat. W ofercie firmy, znajdziemy wysokiej jakości chemię basenową oraz środki chemiczne do wanien SPA. Dodatkowo posiadają szeroki wybór zapachów do saun i łaźni parowych oraz kosmetyków dla centrów SPA&Wellness. Chemoform to kompromis pomiędzy jakością a ceną. 

Głównym zakresem działalności Chemoform AG jest produkcja i sprzedaż  produktów chemii basenowej. Chemoform ma kompetencje w zakresie chemii i techniki basenowej, które opierają się na ponad 50 letnim doświadczeniu nabytym na rynku niemieckim. Przełożeniem tych doświadczeń jest stały rozwój firmy Chemoform w Polsce, gdzie działa od roku 1999. W ofercie firmy znajdziemy zarówno środki do stosowania w basenach publicznych, jak i prywatnych. Profesjonalne środki firmy Chemoform Polska wytwarzane są według najwyższych norm i standardów obowiązujących na terenie Unii Europejskiej.

Przez lata asortyment ciągle się rozszerza także o instalacje basenowe wraz z wyposażeniem technicznym. W ofercie znajdą Państwo elementy oświetlenia basenowego, urządzenia kontrolno-pomiarowe, systemy filtracji,  atrakcje basenowe oraz inne wyposażenia. Od roku 2017 Chemoform AG jest jedynym oficjalnym dystrybutorem marki DINOTEC w Polsce, należącym do czołówki specjalistów w dziedzinie technologii wody i techniki basenowej. 

Chemoform jest również producentem i dystrybutorem produktów marki własnej LACOFORM - wysokiej jakości preparatów zapachowych i kosmetycznych do saun, łaźni parowych oraz wanien do hydromasażu. Każdy z zapachów powstaje z naturalnych olejków eterycznych pochodzenia roślinnego, odznaczających się najwyższą jakością oraz wysoką intensywnością zapachową.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Serwis wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z tego serwisu oraz do celów statystycznych.