Minibojka do basenu - dozownik pływający do tabletek 20g
Minibojka - dozownik pływający do tabletek 20g
Minibojka do basenu - dozownik pływający do tabletek 20g
Minibojka - dozownik pływający do tabletek 20g

Minibojka do basenu - dozownik pływający do tabletek 20g

PSV0181039
Wysyłka w 24h
20,00 zł
16,26 zł netto

MINIBOJKA - dozownik pływający do basenu ogrodowego na tabletki

  • do tabletek chlorowych lub tlenowych 20 g
  • średnica 12 cm

  • Bezpieczne i Szybkie Płatności Bezpieczne i Szybkie Płatności

Opis

  • Pojemnik z tworzywa do rozpuszczania małych 20g tabletek takich jak chlor czy aktywny tlen.
  • W prosty sposób możesz regulować ilość wypływu rozpuszczonego środka.
  • Dozownik ten jest bardzo przydatny w małych basenach, w których dozowanie chemii może odbywać się bezpośrednio w wodzie basenowej.

Szczegóły produktu

O Firmie Chemoform

Chemoform to producent autorskich środków do uzdatniania wody basenowej oraz spa. Działa na rynku już od 50 lat. W ofercie firmy, znajdziemy wysokiej jakości chemię basenową oraz środki chemiczne do wanien SPA. Dodatkowo posiadają szeroki wybór zapachów do saun i łaźni parowych oraz kosmetyków dla centrów SPA&Wellness. Chemoform to kompromis pomiędzy jakością a ceną. 

Głównym zakresem działalności Chemoform AG jest produkcja i sprzedaż  produktów chemii basenowej. Chemoform ma kompetencje w zakresie chemii i techniki basenowej, które opierają się na ponad 50 letnim doświadczeniu nabytym na rynku niemieckim. Przełożeniem tych doświadczeń jest stały rozwój firmy Chemoform w Polsce, gdzie działa od roku 1999. W ofercie firmy znajdziemy zarówno środki do stosowania w basenach publicznych, jak i prywatnych. Profesjonalne środki firmy Chemoform Polska wytwarzane są według najwyższych norm i standardów obowiązujących na terenie Unii Europejskiej.

Przez lata asortyment ciągle się rozszerza także o instalacje basenowe wraz z wyposażeniem technicznym. W ofercie znajdą Państwo elementy oświetlenia basenowego, urządzenia kontrolno-pomiarowe, systemy filtracji,  atrakcje basenowe oraz inne wyposażenia. Od roku 2017 Chemoform AG jest jedynym oficjalnym dystrybutorem marki DINOTEC w Polsce, należącym do czołówki specjalistów w dziedzinie technologii wody i techniki basenowej. 

Chemoform jest również producentem i dystrybutorem produktów marki własnej LACOFORM - wysokiej jakości preparatów zapachowych i kosmetycznych do saun, łaźni parowych oraz wanien do hydromasażu. Każdy z zapachów powstaje z naturalnych olejków eterycznych pochodzenia roślinnego, odznaczających się najwyższą jakością oraz wysoką intensywnością zapachową.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Serwis wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z tego serwisu oraz do celów statystycznych.