O NAS

Kim Jesteśmy ?

Technologia basenowa to nasza pasja. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem, który przez lata zbierał doświadczenia w największych Polskich firmach. Realizowaliśmy i realizujemy przeróżne projekty, od dużych Aqua Parków, po małe baseny ogrodowe.

Stawiamy na innowacyjność i nowoczesność, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług. Rozwijamy się, szkolimy, obserwujemy trendy na rynku, dzięki czemu tworzymy baseny na miarę Państwa oczekiwań.

Zajmujemy się zarówno kompleksową budową basenów oraz stref SPA, ich modernizacją, jak również bieżącym serwisem, doradztwem i pomocą techniczną.

Dostosowujemy ofertę indywidualnie, dbając aby każdy klient był świadomy posiadanej instalacji. Uważamy to za podstawę partnerskiej współpracy, dzieki której obie strony - inwestor i wykonawca – będą zadowolone z wykonanych prac.

Nasze instalacje oparte są o sprawdzone produkty wyprodukowane przez liderów branży basenowej, takich jak SpeckPumpen, Astral, Emec, Bayrol, Dinotec, Hugo Lahme, CEPEX.

Wychodząc naprzeciw klientom, założyliśmy sklep internetowy, gdzie znajduje się szeroka oferta technologii oraz chemii basenowej. Poza bieżącymi zakupami, można zapoznać się z możliwymi rozwiązaniami oraz dostępnymi produktami, co pomoże sprecyzować Państwa oczekiwania.

Współpraca z nami to gwarancja jakości, terminowości oraz kultury obsługi.

15 lat doświadczenia

1+
Wykonanych Basenów
1+
Wykonanych Serwisów
+
Zadowolonych Klientów

Jesteśmy profesjonalistami

15 lat doświadczenia

Wykwalifikowany personel

Kultura pracy

Nowe narzędzia, urządzenia oraz pojazdy

Wsparcie techniczne 24h

Dlaczego my/co nas wyróżnia?

Ludzkie podejście

Szybki i rzeczowy serwis

Znajomość najnowszych technologii

Otwartość na innowacyjne rozwiązania

Pasja do tego co robimy

Nasza praca, czyli świadczenie usług na wysokim poziomie, została doceniona przez liderów branży basenowej, dzięki czemu otrzymaliśmy certyfikację serwisową poniższych firm:

BAYROL

urządzenia kontrolno-pomiarowe, elektrolizery soli, chemia basenowa

DINOTEC

elektrolizy, urządzenia kontrolno-pomiarowe

HTH Easiflo

certyfikowany serwis

NIVEKO

dystrybutor oraz certyfikowany serwis

MISJA

Dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości basenów oraz stref SPA, które będą działały bezawaryjnie i bezobsługowo przez wiele lat. Realizacja zleceń w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy mieć je zrealizowane, czyli kreatywnie i nowocześnie. Dążenie do bycia liderem branży technologii basenowej.

WIZJA

Ciągły rozwój i podwyższanie kompetencji. Wprowadzenie do branży innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz nowego, wyższego poziomu obsługi klienta, dzięki transparentności oraz pasji, które towarzyszą naszym pracom. Poolsystem to firma, patrząca w przyszłość z optymizmem, budująca baseny z pełnym zaangażowaniem.

Dane Firmy:

POOLSYSTEM SP. Z O.O. SP. K.

ul. Graniczna 59

41-600 Świętochłowice

NIP: 6272746076

REGON: 364491243

KRS: 0000619189