Serwis basenów - PoolSystem

Regularne przeglądy techniczne instalacji basenowych to kluczowy element ich prawidłowego funkcjonowania.

Nasi serwisanci to wykwalifikowani fachowcy z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Współpracujemy zarówno z klientami prywatnymi, jak i z basenami hotelowymi, publicznymi, czy Aquaparkami. Nie ma dla nas problemu nie do rozwiązania.

Serwis basenów prywatnych

Posiadanie basenu prywatnego, to z jednej strony relax i zdrowy tryb życia, a z drugiej odpowiedzialność i konieczność bieżącej kontroli technologii. Nasi serwisanci zapewnią Państwu spokój i pewność, że posiadany basen funkcjonuje sprawnie, a woda się w nim znajdująca jest wysokiej jakości.

W ramach serwisu basenów prywatnych wykonujemy:

 • Przegląd instalacji technologii basenowej
 • Kontrola i badanie wody basenowej
 • Kalibracja urządzeń kontrolno-pomiarowych
 • Kontrola sterowania technologią
 • Mycie i dezynfekcja niecek basenowych
 • Dezynfekcja wody
 • Uruchomienie basenów zewnętrznych na rozpoczęcie sezonu
 • Modernizacja instalacji
 • Bieżące naprawy hydrauliczne oraz elektryczne
 • Naprawa pomp basenowych
 • Wymiana złoża filtracyjnego
 • Itd.

Zalecamy aby wzywać serwis przynajmniej raz w roku. Pozwala to na wychwycenie drobnych usterek i uniknięcie większych, kosztownych awarii.

Twoje korzyści

BIEŻĄCY MONITORING

Profesjonalna kontrola zainstalowanej technologii, dzięki której unikną Państwo niechcianych problemów z funkcjonowaniem basenu, wanny SPA, sauny. Nasi serwisanci dokładnie sprawdzą poprawność działania wszystkich urządzeń, pojawiające się wycieki oraz nieszczelności, jakość wody oraz ogólne funkcjonowanie całej instalacji.

WIEDZA I NARZĘDZIA

Posiadamy doświadczenie oraz wszystkie niezbędne narzędzia, dzięki którym jesteśmy w stanie przewidzieć co może się wydarzyć lub jaka jest przyczyna tego co już się wydarzyło z Państwa basenem czy strefą SPA. W sposób szybki i profesjonalny usuwamy pojawiające się problemy technologiczne.

REGULARNA KONSERWACJA

W przypadku pojawienia się nieprawidłowości, natychmiast dokonywane są naprawy, konserwacje, drobne modernizacje. Dzięki temu, wydłuża się żywotność posiadanej technologii basenowej, a Państwo unikają wysokich kosztów napraw generalnych, czy wymian urządzeń na nowe.

DORADZTWO TECHNICZNE

Każda wizyta serwisanta do okazja to dyskusji, dzięki której zostaną wyjaśnione wszystkie Państwa wątpliwości. To bardzo ważne aby jasno określić pojawiąjące się problemy. Doradzimy, omówimy, odpowiemy na pytania oraz zaproponujemy rozwiązania, które usprawnią funkcjonowanie Państwa basenu.

Serwis basenów publicznych

Podejmujemy się bieżących serwisów obiektów publicznych, takich jak kryte pływalnie, baseny hotelowe, baseny szpitalne. Zapewniamy stały serwis, oparty o ustalony harmonogram wizyt.

Zakres przeglądu serwisowego zależy od specyfiki obiektu oraz indywidualnych potrzeb jego właściciela. Nasza grupa serwisowa, dokonuje szczegółowych oględzin i oceny technicznej posiadanej przez Państwa instalacji technologicznej. Po stwierdzeniu usterki natychmiast podejmowane są precyzyjne działania serwisowe prowadzące do szybkiego usuniecie wszelkiego rodzaju nieprawidłowości w funkcjonowaniu technologii basenowej.

Istotnym elementem, każdorazowej wizyty serwisowej, jest rozmowa z obsługą techniczną basenu oraz wyjaśnienie wszelkich pytań i wątpliwości. Tylko regularna konserwacja pozwoli wydłużyć sprawność i żywotność posiadanej instalacji.

W przypadku obiektów publicznych zachęcamy do podpisania umowy serwisowej, w której zobowiązujemy się do natychmiastowej reakcji w przypadku wystąpienia jakiegokolwiek problemu związanego z technologią.

Specjalizujemy się w serwisie urządzeń:

 • BAYROL – m.in. stacje kontrolno-pomiarowe ANALYT, PoolManager, PoolRelax – jesteśmy certyfikowanym serwisantem oraz posiadamy części zamienne i eksploatacyjne do urządzeń wszystkich generacji.
 • DINOTEC – m. in. elektroliza MZE, VoDes, ozonatory optoZON, urządzenia kontrolno-pomiarowe AQUATOUCH, PC DYNAMICS, POOL CONTROL - posiadamy certyfikację serwisową oraz części zamienne.
 • HTH Easiflo – certyfikowany serwis urządzeń wraz ze wszystkim materiałami eksploatacyjnymi.
 • PROMINENT – m. in. urządzenie pomiarowe DULCOMARIN, DULCODOS, DULCOMETER, pompy perystaltyczne BT4A i inne – posiadamy elektrody pomiarowe, elektrolity oraz inne części zamienne oraz bardzo duże doświadczenie w bieżącym serwisie tych urządzeń.
 • SPECK PUMPEN –m. in. Badu Block, Badu Resort, Badu Bronze, Badu 93 i inne – wykonujemy remonty pomp w oparciu o oryginalne części zamienne.