List of products by brand Badu Speck Pumpen

Niemiecka firma Speck Pumpen powstała w 1909 roku i działa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Pompy basenowe tej firmy są znane ze swej solidnej konstrukcji, niezawodności oraz bezawaryjności. Charakteryzują się cichą pracą, odpornością na korozję oraz solidnym uszczelnieniem.

W ofercie firmy znajdziemy innowacyjne pompy różnych klas, wydajności i zastosowań.

Speck Pumpen to lider na rynku pomp basenowych. Firma od lat słynie ze swej solidnej konstrukcji, niezawodności oraz bezawaryjności. Konstrukcie pomp do basenu są cały czas udoskonalane, tak aby zużywać mniej energii, być przyjazne środowisku, przy jednoczesnej optymalizacji wydajności.  

Technologia BADU GREEN, wprowadzona do oferty pod koniec 2017 roku, to rozwiązanie które ogranicza zużycie energii dzięki płynnej regulacji obrotów silnika pompy. Zamiast przerwy w pracy układu filtrującego (powszechnie spotykane rozwiązanie) użytkownik może zmniejszyć obroty pompy i tym samym osiągnąć oszczędności bez utraty jakości filtracji.

Najpopularniejsze modele pomp to Badu: Prime, Magic II, Alpha, Top oraz Magna.

Badu Magic to seria pomp basenowych klasy standardowej. Pompy te przeznaczone są raczej do małych basenów prywatnych, gdzie wydajność waha się od 4 do 11 m3/h. Seria Magic znana jest ze swojej niezawodności.

Pompa basenowa Badu Top znana dotychczas jako Bettar to świetna pompa basenowa na małe i średnie baseny. Legendarna konstrukcja charakteryzująca się cichą pracą oraz niezawodnością. Seria Top jest rozwinięciem Badu Magic, a obudowa pompy jest znacznie większa przez co pompa wydaje się być masywniejsza. W pompie zastosowano wysokiej jakości łożyska w celu dobrego wyciszenia pracy urządzenia. Zwiększoną sztywność obudowy uzyskano poprzez zastosowanie tworzywa sztucznego dodatkowo wzmacnianego włóknem szklanym. Pompa Badu Top zalecana jest dla średniej wielkości basenów, których pojemność nie przekracza 90m3.

Nowoczesna pompa basenowa Badu Alpha powstała na bazie solidnej konstrukcji Badu Magic. Jednak weszła na rynek z zupełnie nową gamą silników na magnesy stałe, które umożliwiają płynną regulację obrotów. Jest energooszczędna i daje o wiele więcej możliwości zastosowania aniżeli Magic. Dzięki nowo zaprojektowanemu układowi wirnika pompa jest jeszcze wytrzymalsza oraz mniej podatna na awarie. Sprzęt został zoptymalizowany pod względem generowanego hałasu. Kultura pracy pozwala zakwalifikować tą pompę do klasy premium.

Badu Magna to sprawdzona seria pomp basenowych. Przygotowana do basenów o pojemności 30-120m3. Seria Magna zapewnia wysoką wydajność oraz elastyczność zastosowań. Pompa przygotowana została z myślą o basenach średnich, ale nadaje się również do mniejszych basenów prywatnych. Wcześniej modele z tej serii zaliczały się do produktów Bettar (8, 12  oraz 14)

Seria pomp Badu Prime uważana jest za jedną z najskuteczniejszych oraz najwydajniejszych. Poprzednia nazwa tej serii pomp to Badu 90. Przygotowana do basenów o pojemności 30-210m3. Dzięki zastosowanym technologiom (wyciszone łożyska) pompa generuje niski poziom hałasu oraz posiada innowacyjny system uzupełniający. Do wykonania obudowy zastosowano tworzywo sztuczne, które dodatkowo wzmocniono włóknem szklanym.

W ofercie firmy znajdują się również inne produkty technologii basenowej takie jak automatyczne zawory do płukania filtra, przeciwprądy oraz inne akcesoria.

Less
Counterflow to the pool...
wysyłka 24h
Inverter pool pump ALPHA...
wysyłka 24h
Inverter pool pump DELTA...
wysyłka 24h
Inverter pool pump DELTA... Inverter pool pump DELTA... 2
wysyłka 24h
Inverter pool pump ECO FLEX...
wysyłka 24h
Inverter pool pump ECO SOFT...
wysyłka 24h
Inverter pool pump GAMMA...
wysyłka 24h
Inverter pool pump PRIME...
wysyłka 24h
Inverter pool pump PROFI...
wysyłka 24h
Inverter pool pump PROFI-MK...
wysyłka 24h
Pool filter pump PICCO...
wysyłka 24h
Pool pump 11m3/h 230V... Pool pump 11m3/h 230V... 2
wysyłka 24h
Pool pump 16m3/h 230V...
wysyłka 24h
Pool pump 8m3/h 230V 0,40kW... Pool pump 8m3/h 230V 0,40kW... 2
wysyłka 24h
Pool pump MAGIC II 11...
wysyłka 24h
Pool pump MAGIC II 4 0,18kW...
wysyłka 24h
Pool pump MAGIC II 6 0,25kW... Pool pump MAGIC II 6 0,25kW... 2
wysyłka 24h
Pool pump MAGIC II 8 0,40kW... Pool pump MAGIC II 8 0,40kW... 2
wysyłka 24h
Pool pump MAGNA 12 0,45kW...
wysyłka 24h
Pool pump MAGNA 14 0,65kW...
wysyłka 24h
Pool pump MAGNA 8 0,30kW...
wysyłka 24h
Pool pump PRIME 11 0,45kW...
wysyłka 24h
Pool pump PRIME 11 0,45kW...
wysyłka 24h
Pool pump PRIME 13 0,55kW...
wysyłka 24h