Menu
Odkurzacz basenowy Dolphin S100 (dno) + Wysyłka 24H Darmowa Wysyłka

Odkurzacz basenowy Dolphin S100 (dno)

2 520 zł
2 520 zł Netto

Automatyczny odkurzacz do basenu Dolphin S100 - prosta i niezawodna konstrukcja, wysoka skuteczność.

 

Czyści dno i narożniki basenu.

Przeznaczony do małych prywatnych basenów, do 10m.

 

Zestaw zawiera:

- Odkurzacz basenowy Dolphin S100

- Szczotki PVC

- Zasilacz

- Instrukcję obsługi

Gwarancja 24 miesiące

Dodaj do listy życzeń

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 251 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 251 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 126 zł.


Każdy z odkurzaczy do basenu z naszej oferty pochodzi z polskiej dystrybucji, jest w 100% oryginalny i nie ma żadnych problemów z gwarancją.

Odkurzacz do basenu Maytronics Dolphin S100 jest najprostszym, najlżejszym, najmniejszym i najtańszym odkurzaczem z rodziny S - Series przeznaczonym do czyszczenia wszelkiego typu małych prywatnych basenów o długości do 10 m.

 

Odkurzacz efektywnie czyści i odkurza dno i narożniki basenu.

Wszystkie zanieczyszczenia zbierane są w zgrubnym siatkowym koszu filtracyjnym, łatwo dostępnym od góry odkurzacza. Kosz może być wielokrotnie płukany pod bieżącą wodą.

Umożliwia on zebranie dużych zanieczyszczeń np.: liści podczas wiosennego czyszczenia basenów, a także mniejszych zanieczyszczeń o rozmiarach ponad 100 µm.

Jako opcja istnieje możliwość zastosowania ultra dokładnego kartuszowego kosza filtracyjnego. Zastosowane w nim wkłady kartuszowe zatrzymują najdrobniejsze zanieczyszczenia rzędu 50 µm.

 

Zobacz krótki filmik pokazujący działanie odkurzacza do basenu Dolphin S100:

 

 

Odkurzacz basenowy Maytronics Dolphin S100 posiada jedną aktywną szczotkę z PVC umieszczoną z przodu odkurzacza. Obraca się ona z prędkością dwa razy większą od obrotów kół napędowych pasków trakcyjnych zapewniając efektywne czyszczenie dna i ścian basenu.

Zwroty odkurzacza na dnie basenu zapewnia unikalny system PowerStream. Wykorzystuje on sterowaną siłownikiem obrotową kierownicę służącą do zmiany kierunku wylotu strumienia wody z lewej lub prawej strony odkurzacza. Umożliwia to zmianę kierunku jazdy po dnie basenu. 

 

Odkurzacz wyposażony jest w mikroprocesorowy układ sterowania i diagnostyki z oprogramowaniem zapewniającym niezawodne skanowanie całego dna i ścian basenu w trakcie cyklu pracy. Odkurzacz pracuje w pełni automatycznie w basenach o różnej wielkości i różnym kształcie, włącznie z basenami posiadającymi wypłycenia (plaże).

Odkurzacz posiada uniwersalny zasilacz cyfrowy. Dostarczany jest bez wózka.

Konstrukcja odkurzacza jest bardzo prosta, dzięki czemu okresowe przeglądy i wymiana zużytych części nie stanowią większego problemu (technologia DIY – do it yourself – zrób to sam).

 

Parametry Dolphin S100:

- do basenów o długości do 10 m

- czas pracy to 2 h

- długość kabla 15 metrów

- wydajność pompy 15 m3/h

- napięcie silnika 24 V DC

- klasa IP 54

 

Masz pytania do tego produktu lub szukasz części zamiennych przejdź do działu KONTAKT i napisz do nas maila lub zadzwoń.

Dolphin

Odkurzacze basenowe Dolphin, to produkt firmy Maytronics, które są liderem na rynku jeżeli chodzi o produkcje automatycznych odkurzaczy basenowych. Marka Dolphin ma w swej ofercie automatyczne odkurzacze do basenów publicznych jak i prywatnych. Odkurzacze basenowe Dolphin wyczyszczą dno oraz ściany basenu bez ingerencji człowieka. Są to maszyny w pełni zautomatyzowane a przy tym bardzo lekkie, proste w obsłudze i konserwacji. Flagowe modele odkurzaczy Dolphin do basenów prywatnych to Supreme M5, Supreme M4, Supreme M3 oraz seria S100, S200 oraz S300i. W basenie publicznym lub aquaparku najlepiej sprawdzą się modele Dolphin PRO-GYRO ora Dolphin PROX 2.

Pokaż inne produkty Dolphin Dolphin
Tryby Pracy dno

30 produktów w tej kategorii:

Compare